PropsyTypera

Atalanta: forma i statystyki

Forma Z

Aktualne serie

1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
15.10U Pafos3:1Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem11003:1
U siebie11003:1
Na wyjeździe00000:0

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1,5 gola100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 2,5 gola100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 3,5 gola100% (1/1)100% (1/1)—
Obie drużyny strzelą100% (1/1)100% (1/1)—
Czyste konto0% (0/1)0% (0/1)—
Nie strzelił gola0% (0/1)0% (0/1)—
Zwycięstwa100% (1/1)100% (1/1)—
Remisy0% (0/1)0% (0/1)—
Gol w 1. połowie100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 1,5 gola w 1. połowie100% (1/1)100% (1/1)—
Gol w 2. połowie100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 1,5 gola w 2. połowie0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 1,5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 2,5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 3,5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 4,5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 5,5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 6,5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 7,5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Faule drużyny powyżej 8,5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule drużyny powyżej 9,5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule drużyny powyżej 10,5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule drużyny powyżej 11,5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule drużyny powyżej 12,5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule drużyny powyżej 13,50% (0/1)0% (0/1)—
Faule w meczu powyżej 20,5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule w meczu powyżej 22,5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule w meczu powyżej 24,50% (0/1)0% (0/1)—
Faule w meczu powyżej 26,50% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 6,5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 7,5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 8,5 rzutu rożnego0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 9,5 rzutu rożnego0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 10,5 rzutu rożnego0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 11,5 rzutu rożnego0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 12,5 rzutu rożnego0% (0/1)0% (0/1)—

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Marco Carnesecchi Bra32700000000
Gianluca Gaetano Pom32700021400
Nicola Zalewski Pom32290021400
Éderson Pom32030010300
Lorenzo Bernasconi Obr31990000100
Odilon Kossounou Obr21800010000
Raoul Bellanova Obr21800000100
Gianluca Scamacca Nap31722064300
Giacomo Raspadori Nap31711144310
Lazar Samardžić Pom31610041400
Sead Kolašinac Obr21610000100
Thomas Kristensen Obr21440021200
Giorgio Scalvini Obr21160000200
Mario Pašalić Pom31090011000
Charles De Ketelaere Nap2990130000
Nikola Krstović Nap2980041400
Davide Zappacosta Obr1900000300
Eljif Elmas Pom1901032000
Federico Cassa Pom2220000100
Javison Idele Pom1100000000