PropsyTypera

Twente: forma i statystyki

Forma Z

Aktualne serie

1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
15.10U FC Thun1:0Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem11001:0
U siebie11001:0
Na wyjeździe00000:0

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1,5 gola0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 2,5 gola0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 3,5 gola0% (0/1)0% (0/1)—
Obie drużyny strzelą0% (0/1)0% (0/1)—
Czyste konto100% (1/1)100% (1/1)—
Nie strzelił gola0% (0/1)0% (0/1)—
Zwycięstwa100% (1/1)100% (1/1)—
Remisy0% (0/1)0% (0/1)—
Gol w 1. połowie0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 1,5 gola w 1. połowie0% (0/1)0% (0/1)—
Gol w 2. połowie100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 1,5 gola w 2. połowie0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 1,5 żółtej kartki100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 2,5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 3,5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 4,5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 5,5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 6,5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 7,5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Faule drużyny powyżej 8,50% (0/1)0% (0/1)—
Faule drużyny powyżej 9,50% (0/1)0% (0/1)—
Faule drużyny powyżej 10,50% (0/1)0% (0/1)—
Faule drużyny powyżej 11,50% (0/1)0% (0/1)—
Faule drużyny powyżej 12,50% (0/1)0% (0/1)—
Faule drużyny powyżej 13,50% (0/1)0% (0/1)—
Faule w meczu powyżej 20,5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule w meczu powyżej 22,5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule w meczu powyżej 24,5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule w meczu powyżej 26,50% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 6,5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 7,5 rzutu rożnego0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 8,5 rzutu rożnego0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 9,5 rzutu rożnego0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 10,5 rzutu rożnego0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 11,5 rzutu rożnego0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 12,5 rzutu rożnego0% (0/1)0% (0/1)—

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Bart van Rooij Obr54530011800
Ramiz Zerrouki Pom54102082720
Daouda Weidmann Pom540514138810
Robin Pröpper Obr53851021520
Ruud Nijstad Obr43590010100
Daan Rots Pom53571052210
Wout Weghorst Nap43341264610
Sondre Ørjasæter Pom43060373000
Lars Unnerstall Bra33000000000
Max Bruns Obr43003054300
Aske Adelgaard Obr42940021420
Younes Taha Pom32771094410
Marko Pjaca Pom52694198100
Joël Drommel Bra21800000000
Lucas Vennegoor of Hesselink Nap41680010200
Kristian Hlynsson Pom41670011300
Mathias Kjølø Pom3930010200
Thomas Van den Belt Pom4800011000
Krzysztof Kurowski Obr1450111000
Filip Thorvaldsen Nap3350032100
Sam Lammers Nap1290010100
Guilherme Peixoto Obr1270000100
Naci Ünüvar Nap1220120000