
Serie A · Włochy
Bologna: forma i statystyki
Forma PZRPR
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
3
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | U Inter | 1:3 | P |
| 10.11 | N Lecce | 1:2 | Z |
| 09.19 | U Torino | 1:1 | R |
| 09.13 | N Napoli | 1:0 | P |
| 09.06 | U Sassuolo | 2:2 | R |
| 08.31 | N Atalanta | 1:0 | P |
| 08.24 | U Lazio | 0:1 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 7 | 1 | 2 | 4 | 6:10 |
| U siebie | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 |
| Na wyjeździe | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Over 2.5 gola | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Over 3.5 gola | 29% (2/7) | 50% (2/4) | 0% (0/3) |
| Obie drużyny strzelą | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Czyste konto | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
| Nie strzelił gola | 43% (3/7) | 25% (1/4) | 67% (2/3) |
| Zwycięstwa | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Remisy | 29% (2/7) | 50% (2/4) | 0% (0/3) |
| Gol w 1. połowie | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 14% (1/7) | 25% (1/4) | 0% (0/3) |
| Gol w 2. połowie | 100% (7/7) | 100% (4/4) | 100% (3/3) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 71% (5/7) | 100% (4/4) | 33% (1/3) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 71% (5/7) | 100% (4/4) | 33% (1/3) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 29% (2/7) | 50% (2/4) | 0% (0/3) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 29% (2/7) | 50% (2/4) | 0% (0/3) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 14% (1/7) | 25% (1/4) | 0% (0/3) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 43% (3/7) | 75% (3/4) | 0% (0/3) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 71% (5/7) | 50% (2/4) | 100% (3/3) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 57% (4/7) | 50% (2/4) | 67% (2/3) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 29% (2/7) | 50% (2/4) | 0% (0/3) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 86% (6/7) | 100% (4/4) | 67% (2/3) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 57% (4/7) | 50% (2/4) | 67% (2/3) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |