PropsyTypera
Serie A · Włochy

Genoa: forma i statystyki

Forma PZPRP

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.17N AS Roma2:0P
10.10U Fiorentina2:1Z
09.20N Parma2:1P
09.12U Frosinone1:1R
09.04U Como1:4P
08.30N Lazio1:0P
08.22U Napoli0:2P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem71155:13
U siebie41124:8
Na wyjeździe30031:5

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola86% (6/7)100% (4/4)67% (2/3)
Over 2.5 gola43% (3/7)50% (2/4)33% (1/3)
Over 3.5 gola14% (1/7)25% (1/4)0% (0/3)
Obie drużyny strzelą57% (4/7)75% (3/4)33% (1/3)
Czyste konto0% (0/7)0% (0/4)0% (0/3)
Nie strzelił gola43% (3/7)25% (1/4)67% (2/3)
Zwycięstwa14% (1/7)25% (1/4)0% (0/3)
Remisy14% (1/7)25% (1/4)0% (0/3)
Gol w 1. połowie71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Over 1.5 w 1. połowie29% (2/7)50% (2/4)0% (0/3)
Gol w 2. połowie86% (6/7)100% (4/4)67% (2/3)
Over 1.5 w 2. połowie43% (3/7)25% (1/4)67% (2/3)
Over 1.5 żółtej kartki100% (7/7)100% (4/4)100% (3/3)
Over 2.5 żółtej kartki100% (7/7)100% (4/4)100% (3/3)
Over 3.5 żółtej kartki57% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Over 4.5 żółtej kartki57% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Over 5.5 żółtej kartki29% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)
Over 6.5 żółtej kartki14% (1/7)25% (1/4)0% (0/3)
Over 7.5 żółtej kartki14% (1/7)25% (1/4)0% (0/3)
Faule drużyny Over 8.557% (4/7)75% (3/4)33% (1/3)
Faule drużyny Over 9.557% (4/7)75% (3/4)33% (1/3)
Faule drużyny Over 10.543% (3/7)50% (2/4)33% (1/3)
Faule drużyny Over 11.529% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)
Faule drużyny Over 12.514% (1/7)0% (0/4)33% (1/3)
Faule drużyny Over 13.514% (1/7)0% (0/4)33% (1/3)
Faule w meczu Over 20.557% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Faule w meczu Over 22.543% (3/7)25% (1/4)67% (2/3)
Faule w meczu Over 24.514% (1/7)0% (0/4)33% (1/3)
Faule w meczu Over 26.514% (1/7)0% (0/4)33% (1/3)
Over 6.5 rzutu rożnego86% (6/7)100% (4/4)67% (2/3)
Over 7.5 rzutu rożnego57% (4/7)75% (3/4)33% (1/3)
Over 8.5 rzutu rożnego43% (3/7)75% (3/4)0% (0/3)
Over 9.5 rzutu rożnego29% (2/7)50% (2/4)0% (0/3)
Over 10.5 rzutu rożnego14% (1/7)25% (1/4)0% (0/3)
Over 11.5 rzutu rożnego14% (1/7)25% (1/4)0% (0/3)
Over 12.5 rzutu rożnego14% (1/7)25% (1/4)0% (0/3)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Justin Bijlow Bra76300000000
Morten Frendrup Pom76230021300
Mikael Ellertsson Pom76110110920
Leo Østigård Obr76060042940
Alessandro Marcandalli Obr75550010310
Johan Vásquez Obr65211041541
Milutin Osmajić Nap647731114300
Junior Messias Nap73501064400
Tommaso Baldanzi Nap53240031400
Lorenzo Colombo Nap53210241800
Djibril Sow Pom53110110310
Vitinha Nap72870063010
Kingsley Ehizibue Obr42250010210
Stephan El Shaarawy Nap41820052200
Brooke Norton-Cuffy Obr21800010000
Sebastian Otoa Obr31500000110
David Puczka Obr31290010200
Samuel Wiafe Pom21230000310
Alexsandro Amorim Pom51200011110
Hamed Junior Traorè Pom21010010110
Stefano Sabelli Pom2540000310
Franz-Ethan Meichtry Pom4470010100
Adam Zulevic Nap190000100
Nikita Solodchenko Nap170000000