
Chance Liga · Чехія
Plzen: форма та статистика
Форма ВВППН
Поточні серії
2
без поразок
2
перемог поспіль
0
поразок поспіль
4
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | У FK Jablonec | 2:3 | В |
| 10.10 | В Mlada Boleslav | 3:0 | В |
| 09.20 | У Slavia Praha | 2:1 | П |
| 09.13 | В Sigma Olomouc | 2:3 | П |
| 09.09 | У Hradec Králové | 0:0 | Н |
| 09.05 | У Artis | 0:3 | В |
| 08.30 | В Slovácko | 1:1 | Н |
| 08.15 | В Zlin | 3:2 | В |
| 08.08 | У Teplice | 5:5 | Н |
| 08.01 | В Zbrojovka Brno | 1:1 | Н |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 11 | 4 | 4 | 3 | 23:19 |
| Вдома | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:10 |
| У гостях | 5 | 2 | 2 | 1 | 12:9 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 2,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 3,5 | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Обидві заб’ють | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Сухий матч (без пропущених) | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Не забили | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Перемоги | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Нічиї | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Гол у 1-му таймі | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Гол у 2-му таймі | 82% (9/11) | 100% (6/6) | 60% (3/5) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 1,5 | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Жовті картки більше 2,5 | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Жовті картки більше 3,5 | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 4,5 | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Жовті картки більше 5,5 | 27% (3/11) | 50% (3/6) | 0% (0/5) |
| Жовті картки більше 6,5 | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Жовті картки більше 7,5 | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Фоли команди більше 8,5 | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Фоли команди більше 9,5 | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Фоли команди більше 10,5 | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Фоли команди більше 11,5 | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Фоли команди більше 12,5 | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Фоли команди більше 13,5 | 18% (2/11) | 0% (0/6) | 40% (2/5) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Кутові більше 6,5 | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Кутові більше 7,5 | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 8,5 | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 9,5 | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 10,5 | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 11,5 | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Кутові більше 12,5 | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sampson Dweh Зах | 11 | 990 | 2 | 0 | 10 | 5 | 18 | 3 | 0 |
| Patrik Hrošovský Пів | 11 | 946 | 1 | 4 | 11 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| Florian Wiegele Вор | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amar Memić Пів | 11 | 827 | 3 | 3 | 16 | 8 | 9 | 1 | 0 |
| Merchas Doski Зах | 9 | 748 | 0 | 0 | 2 | 1 | 17 | 3 | 0 |
| Lukáš Červ Пів | 11 | 709 | 1 | 0 | 10 | 2 | 11 | 2 | 0 |
| Filip Prebsl Зах | 7 | 580 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Christophe Kabongo Нап | 10 | 559 | 5 | 0 | 10 | 8 | 11 | 2 | 0 |
| Alexandr Sojka Пів | 9 | 539 | 0 | 2 | 4 | 0 | 3 | 2 | 0 |
| Tomáš Ladra Нап | 9 | 501 | 1 | 0 | 9 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Denis Višinský Пів | 9 | 410 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Cheick Souaré Пів | 8 | 393 | 1 | 2 | 7 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Tobias Pališčák Зах | 6 | 373 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Adam Gabriel Зах | 6 | 371 | 0 | 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | 0 |
| Stefan Pirgić Пів | 11 | 351 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Prince Kwabena Adu Нап | 7 | 344 | 1 | 0 | 14 | 7 | 10 | 1 | 0 |
| Karel Spáčil Зах | 5 | 307 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Salim Fago Lawal Нап | 7 | 216 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Dávid Krčík Зах | 3 | 205 | 1 | 0 | 1 | 1 | 7 | 0 | 1 |
| Matěj Vydra Нап | 3 | 175 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Denis Vavro Зах | 2 | 150 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Jiří Panoš Пів | 3 | 97 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baboucarr Faal Нап | 5 | 94 | 2 | 0 | 3 | 3 | 3 | 2 | 0 |
| Dominik Ťapaj Вор | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sebastian Boháč Пів | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Mohamed Toure Нап | 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |