
Chance Liga · Чехія
Slavia Praha: форма та статистика
Форма НВВВВ
Поточні серії
11
без поразок
0
перемог поспіль
0
поразок поспіль
0
матчів із забитим голом
2
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | В Hradec Králové | 0:0 | Н |
| 10.09 | У Zlin | 0:1 | В |
| 09.20 | В Plzen | 2:1 | В |
| 09.13 | У Teplice | 0:2 | В |
| 09.05 | В Zbrojovka Brno | 4:0 | В |
| 08.30 | У Sparta Praha | 0:3 | В |
| 08.22 | В Bohemians 1905 | 2:2 | Н |
| 08.16 | У Slovan Liberec | 1:1 | Н |
| 08.09 | В Pardubice | 2:1 | В |
| 08.01 | У Baník Ostrava | 0:4 | В |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 11 | 8 | 3 | 0 | 26:6 |
| Вдома | 6 | 4 | 2 | 0 | 15:5 |
| У гостях | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:1 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 2,5 | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Тотал більше 3,5 | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Обидві заб’ють | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Сухий матч (без пропущених) | 55% (6/11) | 33% (2/6) | 80% (4/5) |
| Не забили | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Перемоги | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Нічиї | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Гол у 1-му таймі | 73% (8/11) | 50% (3/6) | 100% (5/5) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Гол у 2-му таймі | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Жовті картки більше 1,5 | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Жовті картки більше 2,5 | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 3,5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 4,5 | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Жовті картки більше 5,5 | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Жовті картки більше 6,5 | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Фоли команди більше 8,5 | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 9,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 10,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 11,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 12,5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 13,5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 6,5 | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Кутові більше 7,5 | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Кутові більше 8,5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 9,5 | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 10,5 | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Кутові більше 11,5 | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Кутові більше 12,5 | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jakub Markovič Вор | 11 | 995 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Michal Sadílek Пів | 10 | 825 | 1 | 3 | 11 | 2 | 10 | 1 | 0 |
| Wiktor Nowak Пів | 11 | 797 | 5 | 1 | 22 | 7 | 17 | 3 | 0 |
| David Zima Зах | 8 | 655 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Danijel Šturm Нап | 10 | 627 | 1 | 2 | 12 | 7 | 11 | 2 | 0 |
| Tomáš Holeš Зах | 8 | 610 | 1 | 0 | 6 | 1 | 6 | 2 | 0 |
| Emmanuel Ayaosi Пів | 10 | 606 | 4 | 1 | 11 | 6 | 10 | 1 | 0 |
| Štěpán Chaloupek Зах | 9 | 574 | 1 | 1 | 5 | 3 | 12 | 2 | 0 |
| Lukáš Provod Пів | 10 | 571 | 0 | 1 | 16 | 6 | 6 | 1 | 0 |
| Samuel Isife Пів | 8 | 514 | 0 | 2 | 5 | 1 | 8 | 2 | 0 |
| Mojmír Chytil Нап | 9 | 508 | 4 | 0 | 19 | 10 | 6 | 0 | 0 |
| Mubarak Suleiman Пів | 6 | 499 | 1 | 1 | 9 | 2 | 3 | 2 | 0 |
| Tomáš Vlček Зах | 8 | 495 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 1 | 0 |
| Tomáš Chorý Нап | 8 | 485 | 4 | 0 | 19 | 6 | 9 | 1 | 1 |
| Mikuláš Konečný Зах | 7 | 452 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| Ange N'Guessan Зах | 6 | 253 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| David Moses Пів | 6 | 213 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Pavel Kačor Пів | 6 | 203 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Elias Pitak Пів | 3 | 196 | 0 | 0 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| David Jurásek Пів | 3 | 193 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Adonija Ouanda Нап | 3 | 181 | 1 | 1 | 2 | 2 | 11 | 0 | 0 |
| Oskar Kubiak Пів | 3 | 165 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Ivan Schranz Нап | 7 | 149 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Toumani Diakite Пів | 3 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Jakub Kolisek Пів | 2 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Albert Labík Пів | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |