
Chance Liga · Чехія
Teplice: форма та статистика
Форма ПНВПВ
Поточні серії
0
без поразок
0
перемог поспіль
1
поразок поспіль
0
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | У Mlada Boleslav | 1:0 | П |
| 10.11 | В Sigma Olomouc | 1:1 | Н |
| 09.20 | У Hradec Králové | 0:2 | В |
| 09.13 | В Slavia Praha | 0:2 | П |
| 09.06 | У Zlin | 1:3 | В |
| 08.30 | В FK Jablonec | 2:0 | В |
| 08.23 | В Zbrojovka Brno | 0:2 | П |
| 08.15 | У Sparta Praha | 4:1 | П |
| 08.08 | В Plzen | 5:5 | Н |
| 08.01 | У Slovan Liberec | 0:1 | В |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 11 | 5 | 2 | 4 | 18:17 |
| Вдома | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:11 |
| У гостях | 5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 82% (9/11) | 100% (6/6) | 60% (3/5) |
| Тотал більше 2,5 | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Тотал більше 3,5 | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Обидві заб’ють | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Сухий матч (без пропущених) | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Не забили | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Перемоги | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Нічиї | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Гол у 1-му таймі | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Гол у 2-му таймі | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Жовті картки більше 1,5 | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Жовті картки більше 2,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Жовті картки більше 3,5 | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 4,5 | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Жовті картки більше 5,5 | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Жовті картки більше 6,5 | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Жовті картки більше 7,5 | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Фоли команди більше 8,5 | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 40% (4/10) | 33% (2/6) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 60% (6/10) | 67% (4/6) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 30% (3/10) | 50% (3/6) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 6,5 | 70% (7/10) | 50% (3/6) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 7,5 | 70% (7/10) | 50% (3/6) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 8,5 | 70% (7/10) | 50% (3/6) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 9,5 | 60% (6/10) | 33% (2/6) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 10,5 | 60% (6/10) | 33% (2/6) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 11,5 | 30% (3/10) | 33% (2/6) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 12,5 | 20% (2/10) | 17% (1/6) | 25% (1/4) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oskars Vientiess Зах | 11 | 990 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 |
| Matej Radosta Пів | 11 | 924 | 2 | 3 | 10 | 4 | 10 | 2 | 0 |
| Matouš Trmal Вор | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Matej Riznič Зах | 11 | 897 | 0 | 0 | 8 | 3 | 9 | 2 | 0 |
| Lukáš Mareček Пів | 10 | 868 | 3 | 1 | 13 | 4 | 12 | 2 | 0 |
| Dalibor Večerka Зах | 10 | 843 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 | 1 | 0 |
| Jan Fortelný Пів | 10 | 796 | 1 | 1 | 13 | 5 | 15 | 5 | 0 |
| Marcel Čermák Пів | 11 | 752 | 1 | 0 | 9 | 5 | 7 | 0 | 0 |
| Matej Pulkrab Нап | 9 | 619 | 3 | 1 | 12 | 4 | 17 | 0 | 0 |
| John Auta Пів | 11 | 547 | 4 | 0 | 14 | 6 | 9 | 0 | 0 |
| Michal Bílek Зах | 8 | 489 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6 | 2 | 0 |
| Josef Švanda Пів | 10 | 473 | 0 | 1 | 6 | 2 | 7 | 1 | 0 |
| Idris Hopi Нап | 7 | 276 | 1 | 0 | 6 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| Daniel Mareček Пів | 9 | 275 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Tomas Zlatohlavek Нап | 9 | 274 | 1 | 0 | 9 | 3 | 4 | 3 | 0 |
| Matyáš Kozák Нап | 4 | 192 | 0 | 1 | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Jakub Jakubko Зах | 5 | 190 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Robert Jukl Пів | 5 | 184 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Ladislav Krejčí Пів | 3 | 134 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Laco Takacs Зах | 4 | 94 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Krystof Lichtenberg Вор | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Matěj Náprstek Нап | 3 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Artem Harzha Пів | 1 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Abdourahman Badamosi Нап | 1 | 17 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Petr Kodes Пів | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |