
Chance Liga · Чехія
Slovan Liberec: форма та статистика
Форма ППНВВ
Поточні серії
0
без поразок
0
перемог поспіль
2
поразок поспіль
0
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | У Sigma Olomouc | 1:0 | П |
| 10.11 | В Slovácko | 0:2 | П |
| 09.19 | У Artis | 0:0 | Н |
| 09.12 | В Mlada Boleslav | 3:0 | В |
| 09.06 | У FK Jablonec | 1:2 | В |
| 08.30 | В Hradec Králové | 2:0 | В |
| 08.22 | У Zlin | 0:1 | В |
| 08.16 | В Slavia Praha | 1:1 | Н |
| 08.07 | У Zbrojovka Brno | 0:1 | В |
| 08.01 | В Teplice | 0:1 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 11 | 6 | 2 | 3 | 13:7 |
| Вдома | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:4 |
| У гостях | 6 | 4 | 1 | 1 | 7:3 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 55% (6/11) | 80% (4/5) | 33% (2/6) |
| Тотал більше 2,5 | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Тотал більше 3,5 | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Обидві заб’ють | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Сухий матч (без пропущених) | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Не забили | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Перемоги | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Нічиї | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Гол у 1-му таймі | 55% (6/11) | 80% (4/5) | 33% (2/6) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Гол у 2-му таймі | 82% (9/11) | 100% (5/5) | 67% (4/6) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Жовті картки більше 1,5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Жовті картки більше 2,5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Жовті картки більше 3,5 | 82% (9/11) | 100% (5/5) | 67% (4/6) |
| Жовті картки більше 4,5 | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Жовті картки більше 5,5 | 45% (5/11) | 20% (1/5) | 67% (4/6) |
| Жовті картки більше 6,5 | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Жовті картки більше 7,5 | 9% (1/11) | 20% (1/5) | 0% (0/6) |
| Фоли команди більше 8,5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Фоли команди більше 9,5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Фоли команди більше 10,5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Фоли команди більше 11,5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Фоли команди більше 12,5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Фоли команди більше 13,5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 82% (9/11) | 100% (5/5) | 67% (4/6) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 73% (8/11) | 100% (5/5) | 50% (3/6) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 73% (8/11) | 100% (5/5) | 50% (3/6) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Кутові більше 6,5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Кутові більше 7,5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Кутові більше 8,5 | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Кутові більше 9,5 | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Кутові більше 10,5 | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Кутові більше 11,5 | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Кутові більше 12,5 | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomáš Koubek Вор | 11 | 995 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lukáš Hůlka Зах | 11 | 995 | 0 | 0 | 7 | 3 | 8 | 2 | 0 |
| Aziz Kayondo Зах | 11 | 992 | 1 | 0 | 10 | 4 | 8 | 2 | 0 |
| Lukáš Masopust Пів | 10 | 746 | 0 | 0 | 5 | 1 | 20 | 2 | 0 |
| Augustin Drakpe Зах | 9 | 715 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Fallou Faye Пів | 10 | 697 | 0 | 0 | 12 | 3 | 10 | 3 | 0 |
| Vasil Kušej Пів | 9 | 670 | 2 | 1 | 15 | 8 | 9 | 0 | 1 |
| Lukáš Mašek Нап | 11 | 657 | 3 | 0 | 21 | 11 | 21 | 2 | 0 |
| Josef Koželuh Зах | 9 | 654 | 0 | 0 | 8 | 2 | 13 | 1 | 0 |
| Patrik Dulay Пів | 8 | 591 | 3 | 1 | 9 | 5 | 8 | 1 | 0 |
| Petr Hodouš Пів | 8 | 441 | 0 | 0 | 10 | 3 | 10 | 1 | 1 |
| Vojtěch Stránský Пів | 11 | 439 | 1 | 0 | 7 | 3 | 11 | 4 | 0 |
| Milan Lexa Пів | 9 | 428 | 0 | 0 | 4 | 2 | 13 | 1 | 0 |
| Jan Mikula Зах | 6 | 356 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Alexandr Bužek Пів | 6 | 236 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Ghislain Vénuste Baboula Нап | 8 | 217 | 1 | 1 | 7 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Jan Bořil Зах | 3 | 216 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Raimonds Krollis Нап | 5 | 187 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 2 | 0 |
| Petr Juliš Нап | 5 | 167 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Soliu Afolabi Пів | 4 | 130 | 1 | 0 | 5 | 3 | 8 | 2 | 0 |
| Matěj Mikulenka Нап | 3 | 128 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Aleko Basiladze Нап | 2 | 105 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Joel Ashuku Нап | 1 | 25 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Enej Marsetic Пів | 3 | 23 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daniel Rus Пів | 1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lukáš Letenay Нап | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |