PropsyTypera

Bodo/Glimt: forma a statistiky

Forma VP

Aktuální série

1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.14D Borussia Dortmund1:0V
09.10V Bayern München5:0P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem21011:5
Doma11001:0
Venku10010:5

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 2,5 gólu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 3,5 gólu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Oba týmy skórují0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Čisté konto50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Nedal gól50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Výhry50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Remízy0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gól v 1. poločase0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 1,5 v 1. poločase0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gól ve 2. poločase100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 1,5 ve 2. poločase50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 1,5 žluté karty50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Over 2,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 3,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 4,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 5,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 6,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 7,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 8,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 9,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 10,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 11,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 12,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 13,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly v zápase Over 20,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly v zápase Over 22,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly v zápase Over 24,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly v zápase Over 26,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 6,5 rohu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 7,5 rohu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 8,5 rohu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 9,5 rohu50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Over 10,5 rohu50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Over 11,5 rohu50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Over 12,5 rohu50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Patrick Berg Zál548001125000
Fredrik Sjøvold Obr54701042500
Ole Didrik Blomberg Úto54661042100
Nikita Haikin Bra54350000000
Sondre Auklend Zál54291243610
Sondre Fet Zál54281051510
Fredrik André Bjørkan Obr54241011200
Andreas Helmersen Úto5391211371100
Odin Luras Bjørtuft Obr43770031301
Jens Petter Hauge Zál53711362400
Haitam Aleesami Obr32591011310
Villads Nielsen Obr41820000000
Joshua Kitolano Zál41450000200
Ola Brynhildsen Úto51320010310
Jostein Gundersen Obr21310000100
Isak Dybvik Määttä Obr4560000100
Ulrik Saltnes Zál3450010100
Julian Lund Bra1450000000
Kasper Solhaug Zál1100010000
Joel Mugisha Mvuka Zál110000000