PropsyTypera

FC Porto: forma a statistiky

Forma PP

Aktuální série

0
bez porážky
0
výher v řadě
2
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.14V Real Betis3:2P
09.08D Manchester City0:2P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem20022:5
Doma10010:2
Venku10012:3

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 2,5 gólu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 3,5 gólu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Oba týmy skórují50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Čisté konto0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Nedal gól50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Výhry0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Remízy0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gól v 1. poločase0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 1,5 v 1. poločase0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gól ve 2. poločase100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 1,5 ve 2. poločase100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 1,5 žluté karty100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 2,5 žluté karty100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 3,5 žluté karty100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 4,5 žluté karty50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 5,5 žluté karty50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 6,5 žluté karty50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 7,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 8,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 9,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 10,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 11,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 12,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 13,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Fauly v zápase Over 20,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Fauly v zápase Over 22,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Fauly v zápase Over 24,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Fauly v zápase Over 26,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 6,5 rohu50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Over 7,5 rohu0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 8,5 rohu0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 9,5 rohu0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 10,5 rohu0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 11,5 rohu0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 12,5 rohu0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
J. Kiwior Obr21800000000
Diogo Costa Bra21800000000
P. Rosario Zál21800011610
Pepê Aquino Úto21750110200
A. Varela Zál21580020210
Gabri Veiga Zál21541041200
André Silva Úto21320010110
Martim Fernandes Obr21320000100
Alberto Costa Obr21210010300
Francisco Moura Obr21070000200
Victor Mow Froholdt Zál1900000200
N. Pérez Obr1900000000
Borja Sainz Úto2810000200
William Úto1680010100
Hwang In-beom Zál2410000000
Samu Aghehowa Úto1311011000
Oskar Pietuszewski Úto1310000000
Santiago Giménez Úto2220032110
Seko Fofana Zál1130000000