PropsyTypera

Inter: forma a statistiky

Forma PP

Aktuální série

0
bez porážky
0
výher v řadě
2
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.13D Club Brugge KV3:4P
09.08V Real Madrid2:1P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem20024:6
Doma10013:4
Venku10011:2

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 2,5 gólu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 3,5 gólu50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Oba týmy skórují100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Čisté konto0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Nedal gól0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Výhry0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Remízy0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gól v 1. poločase100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 1,5 v 1. poločase100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Gól ve 2. poločase100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 1,5 ve 2. poločase50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Over 1,5 žluté karty100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 2,5 žluté karty100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 3,5 žluté karty100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 4,5 žluté karty50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Over 5,5 žluté karty50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Over 6,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 7,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 8,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 9,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 10,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 11,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 12,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 13,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly v zápase Over 20,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Fauly v zápase Over 22,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly v zápase Over 24,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly v zápase Over 26,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 6,5 rohu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 7,5 rohu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 8,5 rohu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 9,5 rohu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 10,5 rohu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 11,5 rohu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 12,5 rohu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Josep Martínez Bra21800000000
Yann Bisseck Obr21800000210
Alessandro Bastoni Obr21800042200
Andy Diouf Zál21800032100
Lautaro Martínez Úto218021116210
Nicolò Barella Zál21380020000
Hakan Çalhanoğlu Zál21270031320
Marcus Thuram Úto21270051300
Piotr Zieliński Zál21180000000
Manuel Akanji Obr1900011110
Curtis Jones Zál1900021000
Carlos Augusto Obr1831011000
Federico Dimarco Zál1780120000
Petar Sučić Zál2530011000
John Stones Obr1450000100
Benjamin Pavard Obr1450000100
Ange-Yoan Bonny Úto2421011000
Pio Esposito Úto1230011000
Djed Spence Obr1120000000
Henrikh Mkhitaryan Zál1110011000
Aleksandar Stanković Zál1100100000