PropsyTypera
Europa League · Evropa

Hapoel Beer Sheva: forma a statistiky

Forma PR

Aktuální série

0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.15V AZ Alkmaar2:1P
09.16D Dinamo Zagreb0:0R

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem20111:2
Doma10100:0
Venku10011:2

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 2,5 gólu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 3,5 gólu0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Oba týmy skórují50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Čisté konto50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Nedal gól50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Výhry0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Remízy50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Gól v 1. poločase0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 1,5 v 1. poločase0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gól ve 2. poločase50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 1,5 ve 2. poločase50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 1,5 žluté karty50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 2,5 žluté karty50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 3,5 žluté karty50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 4,5 žluté karty50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 5,5 žluté karty50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 6,5 žluté karty50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 7,5 žluté karty50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 8,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 9,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 10,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 11,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 12,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 13,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Fauly v zápase Over 20,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Fauly v zápase Over 22,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Fauly v zápase Over 24,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Fauly v zápase Over 26,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 6,5 rohu50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Over 7,5 rohu50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Over 8,5 rohu0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 9,5 rohu0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 10,5 rohu0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 11,5 rohu0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 12,5 rohu0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Ofir Marciano Bra21800000000
Guy Mizrahi Obr21800010000
Pedro Amador Obr21720000310
Igor Zlatanović Úto21680021000
Zahi Ahmed Úto21680131300
A. Forson Zál21651052400
Miguel Vítor Obr21270051100
Niv Yehoshua Zál21180020100
Javon East Úto21030021100
Lucas Ventura Zál1900000200
Djibril Diop Obr1900000310
Matan Baltaxa Obr1820000000
Mohamad Abu Rumi Úto2770010300
Yonas Malede Úto1690000000
Eliel Peretz Zál1620000210
I. Nachmias Obr2610000000
Amir Chaim Ganah Úto1210000000
Hamode Kanaan Úto1150000300
João Victor Úto1120000000
A. Ugarriza Úto1120000110
Ofir Davidzada Obr180000000