
Premiership · Skotsko
Rangers: forma a statistiky
Forma RVVVV
Aktuální série
7
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
9
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | V Dundee | 2:2 | R |
| 10.10 | D Kilmarnock | 3:1 | V |
| 09.20 | V Celtic | 0:1 | V |
| 09.09 | D St Mirren | 1:0 | V |
| 09.05 | D Motherwell | 1:0 | V |
| 09.02 | V Falkirk | 1:2 | V |
| 08.30 | V Aberdeen | 0:1 | V |
| 08.09 | D Hibernian | 1:2 | P |
| 07.31 | V Dundee Utd | 1:1 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 9 | 6 | 2 | 1 | 13:7 |
| Doma | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 |
| Venku | 5 | 3 | 2 | 0 | 7:4 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Over 2,5 gólu | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Over 3,5 gólu | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Oba týmy skórují | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Čisté konto | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Nedal gól | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Výhry | 67% (6/9) | 75% (3/4) | 60% (3/5) |
| Remízy | 22% (2/9) | 0% (0/4) | 40% (2/5) |
| Gól v 1. poločase | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Gól ve 2. poločase | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 56% (5/9) | 0% (0/4) | 100% (5/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 44% (4/9) | 0% (0/4) | 80% (4/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 22% (2/9) | 0% (0/4) | 40% (2/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 56% (5/9) | 25% (1/4) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 56% (5/9) | 25% (1/4) | 80% (4/5) |
| Over 6,5 rohu | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Over 7,5 rohu | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Over 8,5 rohu | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Over 9,5 rohu | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Over 10,5 rohu | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Over 11,5 rohu | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Over 12,5 rohu | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivor Pandur Bra | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Emmanuel Fernandez Obr | 9 | 809 | 0 | 0 | 4 | 2 | 13 | 1 | 0 |
| Olwethu Makhanya Obr | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Djeidi Gassama Zál | 9 | 644 | 0 | 2 | 24 | 6 | 4 | 0 | 0 |
| James Penrice Obr | 7 | 598 | 0 | 1 | 8 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| Nicolas Raskin Zál | 7 | 595 | 1 | 0 | 9 | 4 | 10 | 1 | 0 |
| Dujon Sterling Obr | 7 | 585 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 4 | 0 |
| Dan Neil Zál | 7 | 575 | 0 | 1 | 7 | 2 | 8 | 1 | 0 |
| Ryan Don Naderi Úto | 8 | 551 | 4 | 1 | 18 | 11 | 16 | 0 | 0 |
| Min-su Kim Zál | 7 | 486 | 0 | 0 | 20 | 8 | 6 | 1 | 0 |
| Findlay Curtis Zál | 9 | 423 | 0 | 0 | 9 | 3 | 3 | 1 | 0 |
| Lawrence Shankland Úto | 5 | 363 | 3 | 0 | 9 | 7 | 4 | 0 | 0 |
| Cameron Devlin Zál | 6 | 335 | 0 | 0 | 2 | 1 | 12 | 1 | 0 |
| Kevin Kelsy Úto | 5 | 257 | 1 | 0 | 7 | 4 | 6 | 0 | 0 |
| Tuur Rommens Obr | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Badredine Bouanani Zál | 4 | 156 | 1 | 0 | 5 | 4 | 3 | 1 | 0 |
| Mohammed Diomande Zál | 2 | 135 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Kosta Nedeljković Obr | 3 | 122 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Daisuke Yokota Zál | 4 | 117 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Thelo Aasgaard Zál | 2 | 112 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Ben Godfrey Obr | 5 | 89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Youssef Chermiti Úto | 2 | 81 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Ross McCrorie Obr | 3 | 69 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Tochi Chukwuani Zál | 4 | 47 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Vanja Dragojević Obr | 1 | 45 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Bojan Miovski Úto | 3 | 24 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |