PropsyTypera

Villarreal: forma i statystyki

Forma ZP

Aktualne serie

1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.13U Napoli3:1Z
09.08N Borussia Dortmund3:2P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem21015:4
U siebie11003:1
Na wyjeździe10012:3

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1.5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2.5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 3.5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Obie drużyny strzelą100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Czyste konto0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Nie strzelił gola0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Zwycięstwa50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Remisy0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gol w 1. połowie50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 1.5 gola w 1. połowie50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Gol w 2. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 gola w 2. połowie50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2.5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 3.5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 4.5 żółtej kartki50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 5.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 6.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 7.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 8.550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 9.550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 10.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 11.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 12.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 13.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 20.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 22.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 24.550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 26.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 6.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 7.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 8.5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 9.5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 10.5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 11.5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 12.5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Santiago Mouriño Obr21802022410
Renato Veiga Obr21800010000
Pape Gueye Pom21740030000
Santi Comesaña Pom21730011200
Pau Navarro Obr21730010410
Georges Mikautadze Nap21531121110
Nathan-Dylan Saliba Pom21490010210
Alberto Moleiro Pom2990010000
Luiz Júnior Bra1900000000
Carlos Romero Obr1900000000
Péter Gulácsi Bra1900000000
Tani Oluwaseyi Nap2861032000
Gerard Moreno Nap2760110100
Tajon Buchanan Pom1750033100
Alexander Freeman Obr2720000000
Sergi Cardona Obr2550000110
Nicolas Pépé Pom1310011100
Juan Foyth Obr1220000000
Alassane Diatta Pom1150000100
Ayoze Pérez Nap1110100000