PropsyTypera

Brann: forma i statystyki

Forma Z

Aktualne serie

1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.15U Lincoln Red Imps FC2:1Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem11002:1
U siebie11002:1
Na wyjeździe00000:0

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1.5 gola100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 2.5 gola100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 3.5 gola0% (0/1)0% (0/1)—
Obie drużyny strzelą100% (1/1)100% (1/1)—
Czyste konto0% (0/1)0% (0/1)—
Nie strzelił gola0% (0/1)0% (0/1)—
Zwycięstwa100% (1/1)100% (1/1)—
Remisy0% (0/1)0% (0/1)—
Gol w 1. połowie0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 1.5 gola w 1. połowie0% (0/1)0% (0/1)—
Gol w 2. połowie100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 1.5 gola w 2. połowie100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 1.5 żółtej kartki100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 2.5 żółtej kartki100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 3.5 żółtej kartki100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 4.5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 5.5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 6.5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 7.5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Faule drużyny powyżej 8.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule drużyny powyżej 9.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule drużyny powyżej 10.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule drużyny powyżej 11.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule drużyny powyżej 12.50% (0/1)0% (0/1)—
Faule drużyny powyżej 13.50% (0/1)0% (0/1)—
Faule w meczu powyżej 20.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule w meczu powyżej 22.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule w meczu powyżej 24.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule w meczu powyżej 26.5100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 6.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 7.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 8.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 9.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 10.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 11.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 12.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Fredrik Pallesen Knudsen Obr21800021510
Joachim Soltvedt Obr21800120310
Jacob Lungi Sørensen Pom21800011100
Eggert Aron Guðmundsson Pom21800000200
Niklas Jensen Wassberg Pom21610000300
Thore Baardsen Pedersen Obr21520000100
Kristian Eriksen Pom2981021100
Matias Dyngeland Bra1900000000
Denzel De Roeve Obr1900000100
K. Ingason Pom1900022000
Vetle Winger Dragsnes Obr1900000000
Simen Vidtun Nilsen Bra1900000000
Sævar Atli Magnússon Nap1900011100
Bård Finne Nap1890000110
Niklas Castro Nap1822022110
Jonas Torsvik Obr1240111000
Neraysho Kasanwirjo Obr1230000211
Noah Jean Holm Nap1190032100
Kjartan Mar Kjartansson Pom180000000
Lars Remmem Pom110000000