PropsyTypera

Brighton: forma i statystyki

Forma Z

Aktualne serie

1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.15U Kauno Žalgiris4:0Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem11004:0
U siebie11004:0
Na wyjeździe00000:0

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1.5 gola100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 2.5 gola100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 3.5 gola100% (1/1)100% (1/1)—
Obie drużyny strzelą0% (0/1)0% (0/1)—
Czyste konto100% (1/1)100% (1/1)—
Nie strzelił gola0% (0/1)0% (0/1)—
Zwycięstwa100% (1/1)100% (1/1)—
Remisy0% (0/1)0% (0/1)—
Gol w 1. połowie100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 1.5 gola w 1. połowie100% (1/1)100% (1/1)—
Gol w 2. połowie100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 1.5 gola w 2. połowie100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 1.5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 2.5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 3.5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 4.5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 5.5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 6.5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 7.5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Faule drużyny powyżej 8.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule drużyny powyżej 9.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule drużyny powyżej 10.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule drużyny powyżej 11.50% (0/1)0% (0/1)—
Faule drużyny powyżej 12.50% (0/1)0% (0/1)—
Faule drużyny powyżej 13.50% (0/1)0% (0/1)—
Faule w meczu powyżej 20.50% (0/1)0% (0/1)—
Faule w meczu powyżej 22.50% (0/1)0% (0/1)—
Faule w meczu powyżej 24.50% (0/1)0% (0/1)—
Faule w meczu powyżej 26.50% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 6.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 7.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 8.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 9.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 10.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 11.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 12.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Bart Verbruggen Bra32700000000
Pascal Groß Pom32370043100
Luka Vušković Obr32250032210
Olivier Boscagli Obr32251021300
Yasin Ayari Pom32130072300
Matt O'Riley Pom21711042000
Georginio Rutter Nap21682133300
Ibrahim Osman Nap31680251400
Malick Yalcouyé Pom31670020500
Mats Wieffer Obr21351021200
Costinha Obr21350031100
Diego Gómez Pom21340010200
Maxim De Cuyper Pom31241111200
Charalampos Kostoulas Nap211211102400
Lewis Dunk Obr2900010000
Michael Svoboda Obr1900010300
Ferdi Kadıoğlu Obr1870010110
Jack Hinshelwood Pom2691054100
P. Struijk Obr1450000100
Promise David Nap1330030000
Zadok Yohanna Nap2270000300
Younes Ibrahim Pom1230100000
Amario Cozier-Duberry Pom1220010200