PropsyTypera

FC Nordsjaelland: forma i statystyki

Forma R

Aktualne serie

1
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
15.10N Heart of Midlothian1:1R

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem10101:1
U siebie00000:0
Na wyjeździe10101:1

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1,5 gola100% (1/1)—100% (1/1)
Powyżej 2,5 gola0% (0/1)—0% (0/1)
Powyżej 3,5 gola0% (0/1)—0% (0/1)
Obie drużyny strzelą100% (1/1)—100% (1/1)
Czyste konto0% (0/1)—0% (0/1)
Nie strzelił gola0% (0/1)—0% (0/1)
Zwycięstwa0% (0/1)—0% (0/1)
Remisy100% (1/1)—100% (1/1)
Gol w 1. połowie100% (1/1)—100% (1/1)
Powyżej 1,5 gola w 1. połowie0% (0/1)—0% (0/1)
Gol w 2. połowie100% (1/1)—100% (1/1)
Powyżej 1,5 gola w 2. połowie0% (0/1)—0% (0/1)
Powyżej 1,5 żółtej kartki100% (1/1)—100% (1/1)
Powyżej 2,5 żółtej kartki100% (1/1)—100% (1/1)
Powyżej 3,5 żółtej kartki100% (1/1)—100% (1/1)
Powyżej 4,5 żółtej kartki100% (1/1)—100% (1/1)
Powyżej 5,5 żółtej kartki100% (1/1)—100% (1/1)
Powyżej 6,5 żółtej kartki0% (0/1)—0% (0/1)
Powyżej 7,5 żółtej kartki0% (0/1)—0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 8,5100% (1/1)—100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 9,5100% (1/1)—100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 10,5100% (1/1)—100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 11,5100% (1/1)—100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 12,5100% (1/1)—100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 13,5100% (1/1)—100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 20,5100% (1/1)—100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 22,5100% (1/1)—100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 24,5100% (1/1)—100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 26,5100% (1/1)—100% (1/1)
Powyżej 6,5 rzutu rożnego100% (1/1)—100% (1/1)
Powyżej 7,5 rzutu rożnego100% (1/1)—100% (1/1)
Powyżej 8,5 rzutu rożnego100% (1/1)—100% (1/1)
Powyżej 9,5 rzutu rożnego100% (1/1)—100% (1/1)
Powyżej 10,5 rzutu rożnego100% (1/1)—100% (1/1)
Powyżej 11,5 rzutu rożnego100% (1/1)—100% (1/1)
Powyżej 12,5 rzutu rożnego100% (1/1)—100% (1/1)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Andreas Hansen Bra76340000000
Juho Lähteenmäki Pom75781242820
Justin Janssen Pom754900101410
Tobias Salquist Obr65180000200
Peter Ankersen Obr64990000220
Runar Robinsonn Norheim Pom64922085400
Prince Amoako Junior Nap7471211261000
Hjalte Boe Rasmussen Pom7378301812900
Nicklas Røjkjær Pom73674275400
Stephen Acquah Obr53630031410
M. Brink Pom73140041300
Ibrahim Adel Nap530502821420
Lamine Sadio Nap52791263300
Villum Berthelsen Nap62732263700
Noah Markmann Obr31910010700
Caleb Yirenkyi Pom21800000410
Alexander Lind Nap31460141100
Victor Gustafsen Obr21150010200
Victor Nelsson Obr1830000110
Malte Heyde Pom2780010200
Markus Walker Obr2461021200
Levy Nene Nap3461021300
Matej Tuka Obr1450000200
Ola Solbakken Nap1270000000