PropsyTypera

Panathinaikos: forma i statystyki

Forma Z

Aktualne serie

1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.15U Borac Banja Luka2:1Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem11002:1
U siebie11002:1
Na wyjeździe00000:0

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1.5 gola100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 2.5 gola100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 3.5 gola0% (0/1)0% (0/1)—
Obie drużyny strzelą100% (1/1)100% (1/1)—
Czyste konto0% (0/1)0% (0/1)—
Nie strzelił gola0% (0/1)0% (0/1)—
Zwycięstwa100% (1/1)100% (1/1)—
Remisy0% (0/1)0% (0/1)—
Gol w 1. połowie100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 1.5 gola w 1. połowie0% (0/1)0% (0/1)—
Gol w 2. połowie100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 1.5 gola w 2. połowie100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 1.5 żółtej kartki100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 2.5 żółtej kartki100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 3.5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 4.5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 5.5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 6.5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 7.5 żółtej kartki0% (0/1)0% (0/1)—
Faule drużyny powyżej 8.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule drużyny powyżej 9.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule drużyny powyżej 10.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule drużyny powyżej 11.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule drużyny powyżej 12.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule drużyny powyżej 13.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule w meczu powyżej 20.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule w meczu powyżej 22.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule w meczu powyżej 24.5100% (1/1)100% (1/1)—
Faule w meczu powyżej 26.5100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 6.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 7.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 8.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 9.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 10.5 rzutu rożnego100% (1/1)100% (1/1)—
Powyżej 11.5 rzutu rożnego0% (0/1)0% (0/1)—
Powyżej 12.5 rzutu rożnego0% (0/1)0% (0/1)—

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Iñaki Peña Bra66040000000
Stefan de Vrij Obr66040132200
Georgios Kyriakopoulos Obr658800841300
Etienne Camara Pom658100101400
Rick Van Drongelen Obr54530010500
Santino Andino Pom644012126610
Adriano Jagušić Pom63172075000
Triantafyllos Tsapras Obr32690010430
Vicente Taborda Pom52670155110
Pedro Chirivella Pom52520000000
Andreas Tetteh Nap42410052510
Anass Zaroury Nap42330062000
Elmin Rastoder Nap52191065310
Adam Gnezda Čerin Pom41950020410
Ahmed Touba Obr31910000100
Georgios Marios Katris Obr31890010120
Cyriel Dessers Nap318240126300
Facundo Pellistri Pom41740022200
L. García Nap31711062510
D. Calabria Obr21500000000
Sotiris Kontouris Pom41030020100
K. Kangwa Pom1901031300
A. Ounahi Pom1800032000
Erik Palmer Brown Obr1380000100
Pavlos Pantelidis Nap1210000310