
Chance Liga · Czechy
Artis: forma i statystyki
Forma ZRPPZ
Aktualne serie
2
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | N Hradec Králové | 2:4 | Z |
| 09.19 | U Slovan Liberec | 0:0 | R |
| 09.12 | N Zbrojovka Brno | 2:1 | P |
| 09.05 | U Plzen | 0:3 | P |
| 08.29 | N Pardubice | 1:2 | Z |
| 08.22 | U Sparta Praha | 0:4 | P |
| 08.16 | N Baník Ostrava | 1:0 | P |
| 08.09 | U Sigma Olomouc | 1:2 | P |
| 08.01 | N Slovácko | 1:1 | R |
| 07.27 | U Mlada Boleslav | 2:4 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 2 | 2 | 6 | 11:20 |
| U siebie | 5 | 0 | 1 | 4 | 3:13 |
| Na wyjeździe | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 gola | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 3.5 gola | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Obie drużyny strzelą | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Czyste konto | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Nie strzelił gola | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Zwycięstwa | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Remisy | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Gol w 1. połowie | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Gol w 2. połowie | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 60% (6/10) | 20% (1/5) | 100% (5/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 30% (3/10) | 0% (0/5) | 60% (3/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 50% (5/10) | 20% (1/5) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 50% (5/10) | 20% (1/5) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 50% (5/10) | 20% (1/5) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 50% (5/10) | 20% (1/5) | 80% (4/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dominik Plechatý Obr | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 1 | 0 |
| Alexis Alegue Pom | 10 | 791 | 2 | 1 | 10 | 8 | 9 | 2 | 0 |
| Neil Glossoa Obr | 10 | 760 | 1 | 4 | 4 | 2 | 8 | 3 | 0 |
| El Hadji Latyr Ndiaye Nap | 10 | 685 | 2 | 0 | 14 | 5 | 21 | 2 | 0 |
| Papalélé Pom | 9 | 599 | 0 | 2 | 6 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Emmanuel Fully Obr | 8 | 593 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 2 | 0 |
| David Šimek Obr | 7 | 582 | 0 | 0 | 4 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Dominik Preisler Obr | 9 | 558 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| Tadeas Stoppen Bra | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Albert Labík Pom | 6 | 506 | 1 | 0 | 5 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| Quadri Adediran Pom | 6 | 426 | 2 | 1 | 12 | 4 | 14 | 0 | 0 |
| Sacha Komljenovic Pom | 8 | 426 | 1 | 0 | 5 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| Adam Carlén Pom | 7 | 418 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Martin Pospisil Pom | 9 | 416 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Richard Kašík Bra | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Karel Pojezný Obr | 4 | 315 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Issa Fomba Pom | 8 | 293 | 1 | 1 | 7 | 3 | 5 | 2 | 0 |
| Sebastian Boháč Pom | 3 | 259 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Adam Petrák Pom | 6 | 149 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Stepan Harazim Obr | 6 | 103 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Michal Jeřábek Obr | 2 | 70 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Youssoupha Sanyang Pom | 3 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dominik Sarapata Pom | 2 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daniel Samek Pom | 1 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Vukadin Vukadinović Pom | 2 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |