
Chance Liga · Czechy
Baník Ostrava: forma i statystyki
Forma RPRPP
Dziś o 15:00: Baník Ostrava vs Sparta Praha
Aktualne serie
1
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | U Sparta Praha | 0:0 | R |
| 10.10 | N Bohemians 1905 | 1:0 | P |
| 09.19 | N Slovácko | 2:2 | R |
| 09.13 | U Pardubice | 1:2 | P |
| 09.09 | N FK Jablonec | 3:0 | P |
| 09.06 | N Mlada Boleslav | 4:0 | P |
| 08.29 | U Sigma Olomouc | 1:0 | Z |
| 08.16 | U Artis | 1:0 | Z |
| 08.09 | N Hradec Králové | 2:1 | P |
| 08.01 | U Slavia Praha | 0:4 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 11 | 3 | 2 | 6 | 7:18 |
| U siebie | 5 | 2 | 1 | 2 | 3:6 |
| Na wyjeździe | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:12 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Over 2.5 gola | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Over 3.5 gola | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Obie drużyny strzelą | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Czyste konto | 36% (4/11) | 60% (3/5) | 17% (1/6) |
| Nie strzelił gola | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Zwycięstwa | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Remisy | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Gol w 1. połowie | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Gol w 2. połowie | 64% (7/11) | 40% (2/5) | 83% (5/6) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 45% (5/11) | 20% (1/5) | 67% (4/6) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 36% (4/11) | 60% (3/5) | 17% (1/6) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |