
Chance Liga · Czechy
Sparta Praha: forma i statystyki
Forma RZZZP
Dziś o 15:00: Baník Ostrava vs Sparta Praha
Aktualne serie
4
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
4
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | N Baník Ostrava | 0:0 | R |
| 10.11 | U Pardubice | 2:0 | Z |
| 09.20 | N Sigma Olomouc | 0:3 | Z |
| 09.12 | U FK Jablonec | 2:0 | Z |
| 09.06 | N Hradec Králové | 2:1 | P |
| 08.30 | U Slavia Praha | 0:3 | P |
| 08.22 | N Artis | 0:4 | Z |
| 08.15 | U Teplice | 4:1 | Z |
| 08.08 | N Mlada Boleslav | 2:0 | P |
| 07.31 | U Zlin | 3:1 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:12 |
| U siebie | 5 | 4 | 0 | 1 | 11:5 |
| Na wyjeździe | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:7 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 2.5 gola | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 3.5 gola | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Obie drużyny strzelą | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Czyste konto | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Nie strzelił gola | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Zwycięstwa | 55% (6/11) | 80% (4/5) | 33% (2/6) |
| Remisy | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Gol w 1. połowie | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Gol w 2. połowie | 73% (8/11) | 100% (5/5) | 50% (3/6) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 82% (9/11) | 100% (5/5) | 67% (4/6) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 27% (3/11) | 0% (0/5) | 50% (3/6) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 82% (9/11) | 100% (5/5) | 67% (4/6) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 73% (8/11) | 100% (5/5) | 50% (3/6) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 73% (8/11) | 100% (5/5) | 50% (3/6) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 55% (6/11) | 80% (4/5) | 33% (2/6) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jakub Surovčík Bra | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tobias Kvalvagnes Guddal Obr | 5 | 450 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| John Mercado Pom | 5 | 432 | 3 | 0 | 15 | 9 | 4 | 2 | 0 |
| Roman Macek Pom | 5 | 394 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | 2 | 0 |
| Jonatan Braut Brunes Nap | 5 | 375 | 0 | 2 | 12 | 5 | 1 | 0 | 0 |
| Hugo Sochurek Pom | 5 | 322 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Adam Karabec Pom | 3 | 270 | 1 | 2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Martin Suchomel Obr | 4 | 265 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 |
| Loïc Mbe Soh Obr | 3 | 263 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Jaroslav Zelený Obr | 4 | 247 | 1 | 0 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Ki-Jana Hoever Obr | 4 | 235 | 0 | 0 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 |
| Josimar Alcócer Pom | 3 | 215 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | 0 |
| Ebrima Singhateh Pom | 4 | 187 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Matěj Ryneš Obr | 2 | 154 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| P. Vydra Pom | 3 | 147 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Matěj Jurásek Pom | 5 | 142 | 0 | 0 | 8 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Pavel Kadeřábek Obr | 3 | 129 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Santiago Eneme Pom | 3 | 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Matyáš Vojta Nap | 3 | 66 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Andy Irving Pom | 1 | 57 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Sivert Mannsverk Pom | 2 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Adam Ševinský Obr | 2 | 28 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Viktor Vitályos Obr | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |