PropsyTypera
Czechy

Chance Liga: statystyki i forma

Propozycje dnia →

Liga w liczbach

Na podstawie 87 rozegranych meczów tego sezonu.

2.68
goli na mecz
77%
Over 1.5
53%
Over 2.5
25%
Over 3.5
48%
obie strzelą
45%
wygrane gospodarzy
21%
remisy
34%
wygrane gości

Dzisiejsze mecze

W każdej kolumnie: gospodarz | gość, w tym sezonie. Po meczu: ✓ / ✗ czy weszło Over 2.5 i BTTS, a przy kartkach i rożnych liczba w tym meczu.

13:00Koniec 1:2Slovácko vs Zbrojovka Brno
Over 2.5
45% | 45%
✓
BTTS
64% | 45%
✓
Kartki
3.5 | 2.5
1
Rożne
8.5 | 9.3
13
15:00Koniec 0:0Baník Ostrava vs Sparta Praha
Over 2.5
55% | 64%
✗
BTTS
27% | 36%
✗
Kartki
3.6 | 3.4
6
Rożne
9.4 | 11.5
7
18:00Koniec 2:3FK Jablonec vs Plzen
Over 2.5
36% | 73%
✓
BTTS
45% | 73%
✓
Kartki
3.5 | 4.9
5
Rożne
9.8 | 10.5
11

Sędziowie

Średnia żółtych kartek w meczach prowadzonych przez sędziego i jak często mecz przekraczał 3.5, 4.5 i 5.5 kartki. Sędziowie z mniej niż 3 meczami są pominięci. Średnia ligi: 3.54.

SędziaMeczeŻółte/meczOver 3.5Over 4.5Over 5.5Dziś
V. Opocensky35.0067%67%67%
M. Radina54.6040%40%40%
O. Berka54.6080%60%60%
J. Vsetecka44.5075%50%25%
J. Benes54.2040%40%20%
J. Machalek44.00100%0%0%
S. Volek53.8080%20%0%
K. Roucek53.6040%20%20%
D. Stary43.5050%25%0%
J. Wulkan53.4060%0%0%
A. Bohata33.0033%33%0%
P. Orel33.0033%0%0%
D. Vokoun42.7525%25%0%
D. Cerny52.6020%0%0%
M. Kubecka32.000%0%0%
A. Trska41.250%0%0%

To dane z rozegranych meczów: sędzia nie decyduje o wyniku sam, a próba bywa mała.

Najlepsze drużyny

Najczęściej Over 2.5

  1. 1Plzen 73% (8/11)
  2. 2Sigma Olomouc 73% (8/11)
  3. 3Artis 70% (7/10)

Najczęściej obie strzelą

  1. 1Plzen 73% (8/11)
  2. 2Pardubice 64% (7/11)
  3. 3Sigma Olomouc 64% (7/11)

Najwięcej czystych kont

  1. 1Slavia Praha 55% (6/11)
  2. 2Bohemians 1905 50% (5/10)
  3. 3Slovan Liberec 45% (5/11)

Najdłuższe serie

Bez porażki

  1. 1Slavia Praha 11 meczów
  2. 2Sparta Praha 4 meczów
  3. 3Artis 2 meczów

Z rzędu wygrane

  1. 1Bohemians 1905 2 meczów
  2. 2Plzen 2 meczów
  3. 3Artis 1 meczów

Z rzędu przegrane

  1. 1Slovan Liberec 2 meczów
  2. 2Zlin 2 meczów
  3. 3FK Jablonec 1 meczów

Tabele statystyk