
Chance Liga · Czechy
Slovácko: forma i statystyki
Forma PZRPR
Dziś o 13:00: Slovácko vs Zbrojovka Brno
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
3
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | U Zbrojovka Brno | 1:2 | P |
| 10.11 | N Slovan Liberec | 0:2 | Z |
| 09.19 | U Baník Ostrava | 2:2 | R |
| 09.12 | N Bohemians 1905 | 2:0 | P |
| 09.05 | U Pardubice | 0:0 | R |
| 08.30 | N Plzen | 1:1 | R |
| 08.22 | N Mlada Boleslav | 2:1 | P |
| 08.15 | U Sigma Olomouc | 1:2 | P |
| 08.09 | N FK Jablonec | 1:0 | P |
| 08.01 | U Artis | 1:1 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 11 | 1 | 4 | 6 | 10:18 |
| U siebie | 5 | 0 | 3 | 2 | 5:7 |
| Na wyjeździe | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 2.5 gola | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Over 3.5 gola | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Obie drużyny strzelą | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Czyste konto | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Nie strzelił gola | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Zwycięstwa | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Remisy | 36% (4/11) | 60% (3/5) | 17% (1/6) |
| Gol w 1. połowie | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Gol w 2. połowie | 91% (10/11) | 80% (4/5) | 100% (6/6) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 55% (6/11) | 80% (4/5) | 33% (2/6) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 82% (9/11) | 60% (3/5) | 100% (6/6) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 91% (10/11) | 80% (4/5) | 100% (6/6) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 64% (7/11) | 40% (2/5) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 64% (7/11) | 40% (2/5) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 64% (7/11) | 40% (2/5) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 45% (5/11) | 20% (1/5) | 67% (4/6) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (11/11) | 100% (5/5) | 100% (6/6) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 91% (10/11) | 80% (4/5) | 100% (6/6) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 91% (10/11) | 80% (4/5) | 100% (6/6) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 18% (2/11) | 40% (2/5) | 0% (0/6) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 9% (1/11) | 20% (1/5) | 0% (0/6) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Trávník Pom | 11 | 980 | 0 | 1 | 12 | 2 | 17 | 2 | 0 |
| Andrej Stojchevski Obr | 11 | 976 | 0 | 0 | 7 | 2 | 9 | 3 | 0 |
| Simon Sloncik Obr | 10 | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 1 | 0 |
| Gigli Ndefe Pom | 11 | 839 | 2 | 0 | 6 | 2 | 14 | 2 | 0 |
| Marek Havlík Nap | 11 | 837 | 1 | 3 | 9 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| Jocelin Behiratche Obr | 11 | 831 | 1 | 0 | 4 | 2 | 22 | 4 | 1 |
| Tihomir Kostadinov Pom | 9 | 767 | 0 | 0 | 4 | 1 | 17 | 4 | 1 |
| Milan Heča Bra | 9 | 727 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Patrik Blahút Pom | 10 | 599 | 1 | 0 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Martin Šviderský Pom | 9 | 522 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 2 | 0 |
| Pavel Juroška Nap | 8 | 404 | 2 | 0 | 7 | 3 | 6 | 0 | 1 |
| Lukáš Vorlický Pom | 8 | 327 | 0 | 1 | 10 | 7 | 1 | 0 | 0 |
| Filip Horský Nap | 6 | 311 | 0 | 0 | 7 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| Giannis Niarchos Nap | 4 | 237 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Artur Dolznikov Pom | 4 | 195 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Gibril Sosseh Pom | 8 | 195 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| David Puškáč Nap | 4 | 180 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| Pavel Halouska Bra | 2 | 171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alan Marinelli Nap | 5 | 131 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Tomas Kral Obr | 3 | 124 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Jan Fiala Nap | 3 | 100 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Urban Alexandr Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David Štěpánek Obr | 1 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paul Ndubuisi Obr | 3 | 38 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Adam Alabi Obr | 3 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Martin Koscelník Obr | 1 | 32 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Ousman Ceesay Nap | 1 | 25 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| M. Rundić Obr | 1 | 14 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Filip Hruska Pom | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |