
Chance Liga · Česko
Slovácko: forma a statistiky
Forma PVRPR
Dnes v 13:00: Slovácko vs Zbrojovka Brno
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
3
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | D Zbrojovka Brno | 1:2 | P |
| 10.11 | V Slovan Liberec | 0:2 | V |
| 09.19 | D Baník Ostrava | 2:2 | R |
| 09.12 | V Bohemians 1905 | 2:0 | P |
| 09.05 | D Pardubice | 0:0 | R |
| 08.30 | V Plzen | 1:1 | R |
| 08.22 | V Mlada Boleslav | 2:1 | P |
| 08.15 | D Sigma Olomouc | 1:2 | P |
| 08.09 | V FK Jablonec | 1:0 | P |
| 08.01 | D Artis | 1:1 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 1 | 4 | 6 | 10:18 |
| Doma | 5 | 0 | 3 | 2 | 5:7 |
| Venku | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 2,5 gólu | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Over 3,5 gólu | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Oba týmy skórují | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Čisté konto | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Nedal gól | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Výhry | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Remízy | 36% (4/11) | 60% (3/5) | 17% (1/6) |
| Gól v 1. poločase | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Gól ve 2. poločase | 91% (10/11) | 80% (4/5) | 100% (6/6) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 55% (6/11) | 80% (4/5) | 33% (2/6) |
| Over 1,5 žluté karty | 82% (9/11) | 60% (3/5) | 100% (6/6) |
| Over 2,5 žluté karty | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 3,5 žluté karty | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Over 4,5 žluté karty | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Over 5,5 žluté karty | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Over 6,5 žluté karty | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Over 7,5 žluté karty | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 91% (10/11) | 80% (4/5) | 100% (6/6) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 64% (7/11) | 40% (2/5) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 64% (7/11) | 40% (2/5) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 64% (7/11) | 40% (2/5) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 45% (5/11) | 20% (1/5) | 67% (4/6) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (11/11) | 100% (5/5) | 100% (6/6) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 91% (10/11) | 80% (4/5) | 100% (6/6) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 91% (10/11) | 80% (4/5) | 100% (6/6) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 6,5 rohu | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Over 7,5 rohu | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Over 8,5 rohu | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Over 9,5 rohu | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Over 10,5 rohu | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Over 11,5 rohu | 18% (2/11) | 40% (2/5) | 0% (0/6) |
| Over 12,5 rohu | 9% (1/11) | 20% (1/5) | 0% (0/6) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Trávník Zál | 11 | 980 | 0 | 1 | 12 | 2 | 17 | 2 | 0 |
| Andrej Stojchevski Obr | 11 | 976 | 0 | 0 | 7 | 2 | 9 | 3 | 0 |
| Simon Sloncik Obr | 10 | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 1 | 0 |
| Gigli Ndefe Zál | 11 | 839 | 2 | 0 | 6 | 2 | 14 | 2 | 0 |
| Marek Havlík Úto | 11 | 837 | 1 | 3 | 9 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| Jocelin Behiratche Obr | 11 | 831 | 1 | 0 | 4 | 2 | 22 | 4 | 1 |
| Tihomir Kostadinov Zál | 9 | 767 | 0 | 0 | 4 | 1 | 17 | 4 | 1 |
| Milan Heča Bra | 9 | 727 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Patrik Blahút Zál | 10 | 599 | 1 | 0 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Martin Šviderský Zál | 9 | 522 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 2 | 0 |
| Pavel Juroška Úto | 8 | 404 | 2 | 0 | 7 | 3 | 6 | 0 | 1 |
| Lukáš Vorlický Zál | 8 | 327 | 0 | 1 | 10 | 7 | 1 | 0 | 0 |
| Filip Horský Úto | 6 | 311 | 0 | 0 | 7 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| Giannis Niarchos Úto | 4 | 237 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Artur Dolznikov Zál | 4 | 195 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Gibril Sosseh Zál | 8 | 195 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| David Puškáč Úto | 4 | 180 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| Pavel Halouska Bra | 2 | 171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alan Marinelli Úto | 5 | 131 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Tomas Kral Obr | 3 | 124 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Jan Fiala Úto | 3 | 100 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Urban Alexandr Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David Štěpánek Obr | 1 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paul Ndubuisi Obr | 3 | 38 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Adam Alabi Obr | 3 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Martin Koscelník Obr | 1 | 32 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Ousman Ceesay Úto | 1 | 25 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| M. Rundić Obr | 1 | 14 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Filip Hruska Zál | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |