PropsyTypera
Chance Liga · Czechy

Zbrojovka Brno: forma i statystyki

Forma ZPPZP

Aktualne serie

1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.18N Slovácko1:2Z
10.10U FK Jablonec0:1P
09.19N Mlada Boleslav2:0P
09.12U Artis2:1Z
09.05N Slavia Praha4:0P
09.02U Hradec Králové1:0Z
08.29U Zlin3:2Z
08.23N Teplice0:2Z
08.07U Slovan Liberec0:1P
08.01N Plzen1:1R

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem1161414:14
U siebie64029:6
Na wyjeździe52125:8

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola73% (8/11)50% (3/6)100% (5/5)
Over 2.5 gola45% (5/11)50% (3/6)40% (2/5)
Over 3.5 gola27% (3/11)33% (2/6)20% (1/5)
Obie drużyny strzelą45% (5/11)50% (3/6)40% (2/5)
Czyste konto18% (2/11)17% (1/6)20% (1/5)
Nie strzelił gola36% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Zwycięstwa55% (6/11)67% (4/6)40% (2/5)
Remisy9% (1/11)0% (0/6)20% (1/5)
Gol w 1. połowie73% (8/11)50% (3/6)100% (5/5)
Over 1.5 w 1. połowie9% (1/11)17% (1/6)0% (0/5)
Gol w 2. połowie100% (11/11)100% (6/6)100% (5/5)
Over 1.5 w 2. połowie36% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Over 1.5 żółtej kartki73% (8/11)67% (4/6)80% (4/5)
Over 2.5 żółtej kartki45% (5/11)50% (3/6)40% (2/5)
Over 3.5 żółtej kartki27% (3/11)17% (1/6)40% (2/5)
Over 4.5 żółtej kartki18% (2/11)17% (1/6)20% (1/5)
Over 5.5 żółtej kartki9% (1/11)17% (1/6)0% (0/5)
Over 6.5 żółtej kartki0% (0/11)0% (0/6)0% (0/5)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/11)0% (0/6)0% (0/5)
Faule drużyny Over 8.591% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Faule drużyny Over 9.582% (9/11)67% (4/6)100% (5/5)
Faule drużyny Over 10.582% (9/11)67% (4/6)100% (5/5)
Faule drużyny Over 11.545% (5/11)33% (2/6)60% (3/5)
Faule drużyny Over 12.545% (5/11)33% (2/6)60% (3/5)
Faule drużyny Over 13.527% (3/11)33% (2/6)20% (1/5)
Faule w meczu Over 20.564% (7/11)50% (3/6)80% (4/5)
Faule w meczu Over 22.555% (6/11)50% (3/6)60% (3/5)
Faule w meczu Over 24.536% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Faule w meczu Over 26.527% (3/11)33% (2/6)20% (1/5)
Over 6.5 rzutu rożnego73% (8/11)83% (5/6)60% (3/5)
Over 7.5 rzutu rożnego64% (7/11)83% (5/6)40% (2/5)
Over 8.5 rzutu rożnego45% (5/11)50% (3/6)40% (2/5)
Over 9.5 rzutu rożnego45% (5/11)50% (3/6)40% (2/5)
Over 10.5 rzutu rożnego36% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Over 11.5 rzutu rożnego36% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Over 12.5 rzutu rożnego18% (2/11)17% (1/6)20% (1/5)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Adam Hrdina Bra1110020000000
Jakub Klíma Obr119820010810
Amadou Dante Obr1191902321130
Kauan Carneiro Kaka Obr1091200311000
Daniel Vašulín Nap11875501981300
Filip Vedral Obr108231184510
Lukas Penxa Pom106941031900
Antonin Vanicek Pom11684311461420
Patrik Čavoš Pom965700611010
Tadeáš Vachoušek Nap1062722105710
Jakub Janetzký Pom95700010410
Štěpán Langer Pom83760022810
Lucky Ezeh Nap736910961000
Jaromír Zmrhal Pom103390121100
Lukáš Saal Pom72410011420
Jakub Pokorný Obr21800021300
Eric Hunal Obr41480010100
Petr Ševčík Pom41430000100
Martin Rymarenko Nap51380030200
Bienvenue Kanakimana Nap51360043310
Soliu Afolabi Pom3850041300
Oliver Velich Nap6820010200
Patrik Žitný Pom1450000100
Denis Granečný Obr2190011110
T. Břečka Obr140000100