
Chance Liga · Czechy
Teplice: forma i statystyki
Forma PRZPZ
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | N Mlada Boleslav | 1:0 | P |
| 10.11 | U Sigma Olomouc | 1:1 | R |
| 09.20 | N Hradec Králové | 0:2 | Z |
| 09.13 | U Slavia Praha | 0:2 | P |
| 09.06 | N Zlin | 1:3 | Z |
| 08.30 | U FK Jablonec | 2:0 | Z |
| 08.23 | U Zbrojovka Brno | 0:2 | P |
| 08.15 | N Sparta Praha | 4:1 | P |
| 08.08 | U Plzen | 5:5 | R |
| 08.01 | N Slovan Liberec | 0:1 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 11 | 5 | 2 | 4 | 18:17 |
| U siebie | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:11 |
| Na wyjeździe | 5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 82% (9/11) | 100% (6/6) | 60% (3/5) |
| Over 2.5 gola | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 3.5 gola | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Obie drużyny strzelą | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Czyste konto | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Nie strzelił gola | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Zwycięstwa | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Remisy | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Gol w 1. połowie | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Gol w 2. połowie | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 40% (4/10) | 33% (2/6) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 60% (6/10) | 67% (4/6) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 30% (3/10) | 50% (3/6) | 0% (0/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 50% (3/6) | 100% (4/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 50% (3/6) | 100% (4/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 50% (3/6) | 100% (4/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 33% (2/6) | 100% (4/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 33% (2/6) | 100% (4/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 33% (2/6) | 25% (1/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 20% (2/10) | 17% (1/6) | 25% (1/4) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oskars Vientiess Obr | 11 | 990 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 |
| Matej Radosta Pom | 11 | 924 | 2 | 3 | 10 | 4 | 10 | 2 | 0 |
| Matouš Trmal Bra | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Matej Riznič Obr | 11 | 897 | 0 | 0 | 8 | 3 | 9 | 2 | 0 |
| Lukáš Mareček Pom | 10 | 868 | 3 | 1 | 13 | 4 | 12 | 2 | 0 |
| Dalibor Večerka Obr | 10 | 843 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 | 1 | 0 |
| Jan Fortelný Pom | 10 | 796 | 1 | 1 | 13 | 5 | 15 | 5 | 0 |
| Marcel Čermák Pom | 11 | 752 | 1 | 0 | 9 | 5 | 7 | 0 | 0 |
| Matej Pulkrab Nap | 9 | 619 | 3 | 1 | 12 | 4 | 17 | 0 | 0 |
| John Auta Pom | 11 | 547 | 4 | 0 | 14 | 6 | 9 | 0 | 0 |
| Michal Bílek Obr | 8 | 489 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6 | 2 | 0 |
| Josef Švanda Pom | 10 | 473 | 0 | 1 | 6 | 2 | 7 | 1 | 0 |
| Idris Hopi Nap | 7 | 276 | 1 | 0 | 6 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| Daniel Mareček Pom | 9 | 275 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Tomas Zlatohlavek Nap | 9 | 274 | 1 | 0 | 9 | 3 | 4 | 3 | 0 |
| Matyáš Kozák Nap | 4 | 192 | 0 | 1 | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Jakub Jakubko Obr | 5 | 190 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Robert Jukl Pom | 5 | 184 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Ladislav Krejčí Pom | 3 | 134 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Laco Takacs Obr | 4 | 94 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Krystof Lichtenberg Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Matěj Náprstek Nap | 3 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Artem Harzha Pom | 1 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Abdourahman Badamosi Nap | 1 | 17 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Petr Kodes Pom | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |