
Chance Liga · Česko
Zbrojovka Brno: forma a statistiky
Forma VPPVP
Dnes v 13:00: Slovácko vs Zbrojovka Brno
Aktuální série
1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | V Slovácko | 1:2 | V |
| 10.10 | D FK Jablonec | 0:1 | P |
| 09.19 | V Mlada Boleslav | 2:0 | P |
| 09.12 | D Artis | 2:1 | V |
| 09.05 | V Slavia Praha | 4:0 | P |
| 09.02 | D Hradec Králové | 1:0 | V |
| 08.29 | D Zlin | 3:2 | V |
| 08.23 | V Teplice | 0:2 | V |
| 08.07 | D Slovan Liberec | 0:1 | P |
| 08.01 | V Plzen | 1:1 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 6 | 1 | 4 | 14:14 |
| Doma | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:6 |
| Venku | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:8 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 73% (8/11) | 50% (3/6) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 gólu | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Over 3,5 gólu | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Oba týmy skórují | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Čisté konto | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Nedal gól | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Výhry | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Remízy | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Gól v 1. poločase | 73% (8/11) | 50% (3/6) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Gól ve 2. poločase | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 82% (9/11) | 67% (4/6) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 82% (9/11) | 67% (4/6) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 rohu | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 7,5 rohu | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Over 8,5 rohu | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Over 9,5 rohu | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Over 10,5 rohu | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 11,5 rohu | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 12,5 rohu | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adam Hrdina Bra | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amadou Dante Zál | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Jakub Klíma Obr | 5 | 430 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Antonin Vanicek Úto | 5 | 401 | 1 | 0 | 8 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| Daniel Vašulín Úto | 5 | 370 | 1 | 0 | 8 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| Kauan Carneiro Kaka Obr | 4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Lukas Penxa Zál | 4 | 337 | 1 | 0 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Patrik Čavoš Zál | 4 | 289 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Filip Vedral Obr | 4 | 281 | 0 | 0 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| Tadeáš Vachoušek Úto | 5 | 253 | 1 | 0 | 5 | 2 | 5 | 1 | 0 |
| Štěpán Langer Zál | 5 | 235 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 1 | 0 |
| Jaromír Zmrhal Zál | 5 | 218 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Jakub Janetzký Zál | 4 | 199 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Jakub Pokorný Obr | 2 | 180 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Lucky Ezeh Úto | 4 | 179 | 0 | 0 | 6 | 5 | 7 | 0 | 0 |
| Eric Hunal Obr | 2 | 113 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Soliu Afolabi Zál | 3 | 85 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Bienvenue Kanakimana Úto | 2 | 32 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Petr Ševčík Zál | 2 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lukáš Saal Zál | 2 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Martin Rymarenko Úto | 2 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Oliver Velich Úto | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Denis Granečný Obr | 1 | 9 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| T. Břečka Obr | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |