PropsyTypera
Europa League · Europa

Lech Poznań: forma i statystyki

Forma PP

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
2
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.15U Bayer Leverkusen0:4P
09.17N Crystal Palace4:0P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem20020:8
U siebie10010:4
Na wyjeździe10010:4

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1.5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2.5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 3.5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Obie drużyny strzelą0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Czyste konto0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Nie strzelił gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Zwycięstwa0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Remisy0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gol w 1. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 gola w 1. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Gol w 2. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 gola w 2. połowie0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 1.5 żółtej kartki50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 2.5 żółtej kartki50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 3.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 4.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 5.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 6.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 7.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 8.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 9.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 10.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 11.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 12.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 13.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 20.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 22.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 24.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 26.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 6.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 7.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 8.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 9.5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 10.5 rzutu rożnego50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 11.5 rzutu rożnego0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 12.5 rzutu rożnego0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Mateusz Lis Bra21800000000
Michal Gurgul Obr21800032000
Luis Palma Pom21800073100
Terry Yegbe Obr21650020100
Joel Pereira Obr21600010000
Patrik Wålemark Pom21300022000
Mikael Ishak Nap21210052100
Wojciech Mońka Obr21050000000
Pablo Rodríguez Pom2970020000
Antoni Kozubal Pom1900010200
Mateusz Skrzypczak Obr1900000110
Radosław Murawski Pom1870010401
Leo Bengtsson Pom2800000000
Gustav Berggren Pom1740010000
Allahyar Sayyadmanesh Pom1610010100
Filip Jagiełło Pom2590000000
Yannick Agnero Nap2590010000
Daniel Håkans Pom2390000100
Robert Gumny Obr1200000000