PropsyTypera
Europa League · Europa

Sunderland: forma i statystyki

Forma ZZ

Aktualne serie

2
bez porażki
2
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.15N Torreense1:2Z
09.16U AZ Alkmaar1:0Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem22003:1
U siebie11001:0
Na wyjeździe11002:1

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1.5 gola50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 2.5 gola50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 3.5 gola0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Obie drużyny strzelą50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Czyste konto50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Nie strzelił gola0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Zwycięstwa100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Remisy0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gol w 1. połowie50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 gola w 1. połowie0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gol w 2. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 gola w 2. połowie50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2.5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 3.5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 4.5 żółtej kartki50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 5.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 6.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 7.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 8.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 9.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 10.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 11.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 12.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 13.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 20.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 22.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 24.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 26.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 6.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 7.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 8.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 9.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 10.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 11.5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 12.5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Robin Roefs Bra21800000000
Noah Sadiki Pom21801031100
Omar Alderete Obr21420081610
Trai Hume Pom21260041320
Malick Fofana Nap21250010400
Granit Xhaka Pom21220130000
Enzo Le Fée Pom21221052310
Reinildo Mandava Obr21210000000
Nordi Mukiele Obr21210150620
Chris Rigg Pom2960010100
Luke O'Nien Obr1900010200
Jules Ahoka Pom1901032100
Timur Tuterov Nap1900010200
Kevin Danso Obr1840031100
Nilson Angulo Pom2810032100
Wilson Isidor Nap1670010200
Dayann Methalie Obr1590000000
Daniel Ballard Obr1380000000
Thomas Meunier Pom1230000000
Brian Brobbey Nap1230000000