PropsyTypera
Europa League · Europa

Omonia Nicosia: forma i statystyki

Forma ZZ

Aktualne serie

2
bez porażki
2
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
2
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
15.10N Celje0:3Z
16.09U Celta Vigo1:0Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem22004:0
U siebie11001:0
Na wyjeździe11003:0

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1,5 gola50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 2,5 gola50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 3,5 gola0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Obie drużyny strzelą0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Czyste konto100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Nie strzelił gola0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Zwycięstwa100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Remisy0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gol w 1. połowie50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 1,5 gola w 1. połowie0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gol w 2. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1,5 gola w 2. połowie50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 1,5 żółtej kartki50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 2,5 żółtej kartki50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 3,5 żółtej kartki50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 4,5 żółtej kartki50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 5,5 żółtej kartki50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 6,5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 7,5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 8,550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 9,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 10,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 11,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 12,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 13,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 20,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 22,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 24,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 26,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 6,5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 7,5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 8,5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 9,5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 10,5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 11,5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 12,5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
P. Andreou Pom54501061200
M. Marić Pom54500041110
J. Balkovec Obr54501031110
Fabiano Bra54500000000
Ewandro Pom54470362610
J. Montnor Pom537710104710
L. Diony Nap53603053200
J. Duverne Obr43600111210
S. Coulibaly Obr43591142420
M. Tankovic Pom53251071300
Nikolas Panagiotou Obr32701011100
Ľ. Šatka Obr21800010000
A. Christou 21180020000
S. Simič Obr2910000000
M. Mayambela Pom3790110100
A. Kakoullis Nap4630000200
T. Chatzigiovanis Pom2290000000
A. Neophytou Nap2280000000
Luuk Brouwers Pom1270000000
F. Tănase Pom2220000000
L. Négo Obr2140000000
I. Kousoulos Pom110000000