
La Liga · Hiszpania
Alaves: forma i statystyki
Forma PPRPP
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
2
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | N Celta Vigo | 2:1 | P |
| 10.10 | U Atletico Madrid | 1:2 | P |
| 09.19 | N Athletic Club | 0:0 | R |
| 09.15 | U Valencia | 0:1 | P |
| 09.12 | N Racing Santander | 2:1 | P |
| 09.06 | U Osasuna | 5:2 | Z |
| 08.28 | U Villarreal | 1:0 | Z |
| 08.20 | N Rayo Vallecano | 1:1 | R |
| 08.15 | U Getafe | 3:0 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 9 | 3 | 2 | 4 | 13:10 |
| U siebie | 5 | 3 | 0 | 2 | 10:5 |
| Na wyjeździe | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 gola | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 gola | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Obie drużyny strzelą | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Czyste konto | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Nie strzelił gola | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Zwycięstwa | 33% (3/9) | 60% (3/5) | 0% (0/4) |
| Remisy | 22% (2/9) | 0% (0/5) | 50% (2/4) |
| Gol w 1. połowie | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Gol w 2. połowie | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 78% (7/9) | 100% (5/5) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 56% (5/9) | 80% (4/5) | 25% (1/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 67% (6/9) | 40% (2/5) | 100% (4/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Antonio Sivera Bra | 9 | 810 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Nahuel Tenaglia Obr | 9 | 765 | 1 | 0 | 4 | 3 | 7 | 2 | 0 |
| Pablo Ibáñez Pom | 9 | 760 | 1 | 0 | 10 | 2 | 17 | 1 | 0 |
| Abderrahman Rebbach Pom | 9 | 739 | 0 | 0 | 5 | 4 | 13 | 3 | 0 |
| Ville Koski Obr | 9 | 729 | 1 | 0 | 2 | 2 | 10 | 0 | 0 |
| Antonio Blanco Pom | 9 | 678 | 0 | 0 | 6 | 0 | 15 | 3 | 0 |
| Jonny Otto Obr | 8 | 662 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Lucas Boyé Nap | 8 | 638 | 5 | 0 | 16 | 10 | 20 | 0 | 0 |
| Ángel Pérez Pom | 8 | 553 | 0 | 3 | 10 | 5 | 6 | 0 | 1 |
| Toni Martínez Nap | 8 | 475 | 0 | 0 | 14 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| Nicolás Valentini Obr | 6 | 396 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Denis Suárez Pom | 8 | 387 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Mariano Díaz Nap | 9 | 377 | 3 | 4 | 11 | 9 | 6 | 2 | 0 |
| Carles Aleñá Pom | 7 | 189 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Carlos Benavídez Pom | 4 | 165 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Youssef Enriquez Obr | 6 | 148 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Ander Guevara Pom | 5 | 130 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Aitor Mañas Nap | 6 | 108 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Mikel Rodriguez Pom | 2 | 95 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Mikel Rodriguez Pom | 1 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Hugo Novoa Nap | 1 | 28 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Miguel Rodríguez Nap | 3 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Xanet Olaiz Obr | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |