
La Liga · Hiszpania
Celta Vigo: forma i statystyki
Forma ZRZRR
Aktualne serie
6
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | U Alaves | 2:1 | Z |
| 10.11 | N Elche | 0:0 | R |
| 09.19 | U Racing Santander | 5:0 | Z |
| 09.13 | U Malaga | 1:1 | R |
| 09.07 | N Getafe | 1:1 | R |
| 09.03 | N Real Sociedad | 0:0 | R |
| 08.30 | U Athletic Club | 0:2 | P |
| 08.27 | U Osasuna | 1:2 | P |
| 08.22 | N Valencia | 0:0 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 9 | 2 | 5 | 2 | 10:7 |
| U siebie | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:6 |
| Na wyjeździe | 4 | 0 | 4 | 0 | 1:1 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 67% (6/9) | 100% (5/5) | 25% (1/4) |
| Over 2.5 gola | 33% (3/9) | 60% (3/5) | 0% (0/4) |
| Over 3.5 gola | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Obie drużyny strzelą | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Czyste konto | 44% (4/9) | 20% (1/5) | 75% (3/4) |
| Nie strzelił gola | 44% (4/9) | 20% (1/5) | 75% (3/4) |
| Zwycięstwa | 22% (2/9) | 40% (2/5) | 0% (0/4) |
| Remisy | 56% (5/9) | 20% (1/5) | 100% (4/4) |
| Gol w 1. połowie | 56% (5/9) | 80% (4/5) | 25% (1/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 22% (2/9) | 40% (2/5) | 0% (0/4) |
| Gol w 2. połowie | 56% (5/9) | 80% (4/5) | 25% (1/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 33% (3/9) | 60% (3/5) | 0% (0/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 56% (5/9) | 20% (1/5) | 100% (4/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 56% (5/9) | 20% (1/5) | 100% (4/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ionuț Radu Bra | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Yoel Lago Obr | 9 | 765 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 4 | 0 |
| Ilaix Moriba Pom | 9 | 627 | 1 | 0 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Miguel Román Pom | 7 | 579 | 1 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Sergio Carreira Pom | 9 | 565 | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Ferrán Jutglà Nap | 9 | 555 | 2 | 0 | 10 | 4 | 10 | 0 | 0 |
| Marcos Alonso Obr | 7 | 514 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 2 | 1 |
| Javier Rueda Pom | 9 | 510 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 3 | 0 |
| Hugo Álvarez Pom | 7 | 440 | 0 | 2 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Williot Swedberg Nap | 8 | 374 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | 0 | 0 |
| Álvaro Núñez Obr | 4 | 354 | 0 | 0 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Javi Rodríguez Obr | 5 | 327 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Javi Galán Pom | 7 | 313 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Pablo Durán Nap | 6 | 306 | 2 | 0 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| Aleix Febas Pom | 4 | 295 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 1 | 0 |
| Sebastián Cáceres Obr | 3 | 257 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Iago Aspas Nap | 7 | 245 | 1 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Hugo González Nap | 4 | 235 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| Carl Starfelt Obr | 3 | 218 | 1 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Jones El-Abdellaoui Nap | 3 | 153 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Couhaib Driouech Nap | 5 | 152 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Hugo Burcio Pom | 4 | 106 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Andrés Antañón Pom | 2 | 83 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Borja Iglesias Nap | 3 | 78 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abdoulaye Faye Obr | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |