
Ligue 2 · Francja
Boulogne: forma i statystyki
Forma ZRPRR
Aktualne serie
2
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
3
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.16 | N Grenoble | 0:2 | Z |
| 10.09 | N Sochaux | 1:1 | R |
| 09.19 | U Nantes | 1:2 | P |
| 09.11 | N Clermont Foot | 0:0 | R |
| 09.04 | U Dijon | 1:1 | R |
| 08.28 | N Montpellier | 0:0 | R |
| 08.21 | U Red Star FC 93 | 1:1 | R |
| 08.14 | N Guingamp | 1:0 | P |
| 08.08 | U Nancy | 0:0 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 9 | 1 | 6 | 2 | 6:6 |
| U siebie | 4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 |
| Na wyjeździe | 5 | 1 | 3 | 1 | 3:2 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 56% (5/9) | 75% (3/4) | 40% (2/5) |
| Over 2.5 gola | 11% (1/9) | 25% (1/4) | 0% (0/5) |
| Over 3.5 gola | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Obie drużyny strzelą | 44% (4/9) | 75% (3/4) | 20% (1/5) |
| Czyste konto | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Nie strzelił gola | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Zwycięstwa | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Remisy | 67% (6/9) | 75% (3/4) | 60% (3/5) |
| Gol w 1. połowie | 33% (3/9) | 50% (2/4) | 20% (1/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Gol w 2. połowie | 67% (6/9) | 75% (3/4) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 67% (6/9) | 75% (3/4) | 60% (3/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 25% (1/4) | 0% (0/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 25% (1/4) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 11% (1/9) | 25% (1/4) | 0% (0/5) |