PropsyTypera
Francja

Ligue 2: Gol w 1. połowie

Propozycje dnia →

Gol w 1. połowie: drużyny w lidze Ligue 2

M to liczba meczów. Tabele są posortowane według udziału meczów, w których statystyka się zdarzyła.

Razem

DrużynaMO0.5%U0.5%
Annecy9889%111%
Saint Etienne9889%111%
Rodez8788%112%
Dunkerque9778%222%
Reims9778%222%
Dijon9667%333%
Grenoble9667%333%
Guingamp9667%333%
Laval9667%333%
Red Star FC 939667%333%
Clermont Foot9556%444%
Pau FC9556%444%
Sochaux9556%444%
Metz9444%556%
Nancy9444%556%
Nantes9444%556%
Montpellier8338%562%
Boulogne9333%667%