
Premier League · Anglia
Liverpool: forma i statystyki
Forma ZPZRZ
Aktualne serie
1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | N Brentford | 1:2 | Z |
| 10.11 | U Manchester City | 0:3 | P |
| 09.20 | N Bournemouth | 0:1 | Z |
| 09.12 | U Fulham | 0:0 | R |
| 09.04 | N Ipswich | 0:2 | Z |
| 08.29 | U Nottingham Forest | 2:2 | R |
| 08.23 | N Newcastle | 2:2 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 7 | 3 | 3 | 1 | 9:8 |
| U siebie | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 |
| Na wyjeździe | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 gola | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 gola | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
| Obie drużyny strzelą | 43% (3/7) | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
| Czyste konto | 43% (3/7) | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
| Nie strzelił gola | 29% (2/7) | 67% (2/3) | 0% (0/4) |
| Zwycięstwa | 43% (3/7) | 0% (0/3) | 75% (3/4) |
| Remisy | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Gol w 1. połowie | 57% (4/7) | 33% (1/3) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Gol w 2. połowie | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 14% (1/7) | 33% (1/3) | 0% (0/4) |