
Premier League · Anglia
Everton: forma i statystyki
Forma PRZRR
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | U Chelsea | 0:2 | P |
| 10.11 | N Hull City | 2:2 | R |
| 09.19 | U Ipswich | 1:0 | Z |
| 09.12 | N Tottenham | 0:0 | R |
| 09.06 | U Manchester United | 2:2 | R |
| 08.29 | N Bournemouth | 1:1 | R |
| 08.22 | U Crystal Palace | 2:0 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 7 | 2 | 4 | 1 | 8:7 |
| U siebie | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 |
| Na wyjeździe | 3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Over 2.5 gola | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Over 3.5 gola | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Obie drużyny strzelą | 43% (3/7) | 25% (1/4) | 67% (2/3) |
| Czyste konto | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Nie strzelił gola | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Zwycięstwa | 29% (2/7) | 50% (2/4) | 0% (0/3) |
| Remisy | 57% (4/7) | 25% (1/4) | 100% (3/3) |
| Gol w 1. połowie | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
| Gol w 2. połowie | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 29% (2/7) | 50% (2/4) | 0% (0/3) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 14% (1/7) | 25% (1/4) | 0% (0/3) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 43% (3/7) | 25% (1/4) | 67% (2/3) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 71% (5/7) | 50% (2/4) | 100% (3/3) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 57% (4/7) | 25% (1/4) | 100% (3/3) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 57% (4/7) | 25% (1/4) | 100% (3/3) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 57% (4/7) | 25% (1/4) | 100% (3/3) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 43% (3/7) | 25% (1/4) | 67% (2/3) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 29% (2/7) | 0% (0/4) | 67% (2/3) |