
Premiership · Szkocja
Hibernian: forma i statystyki
Forma PPRPP
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
2
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | U Falkirk | 1:2 | P |
| 10.10 | N Dundee Utd | 1:0 | P |
| 09.19 | U Aberdeen | 1:1 | R |
| 09.15 | U Kilmarnock | 0:1 | P |
| 09.06 | N St Johnstone | 2:1 | P |
| 09.03 | U Heart of Midlothian | 1:3 | P |
| 08.30 | N Dundee | 1:2 | Z |
| 08.09 | N Rangers | 1:2 | Z |
| 08.02 | U Motherwell | 1:2 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:14 |
| U siebie | 5 | 0 | 1 | 4 | 4:9 |
| Na wyjeździe | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 gola | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Over 3.5 gola | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Obie drużyny strzelą | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Czyste konto | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Nie strzelił gola | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Zwycięstwa | 22% (2/9) | 0% (0/5) | 50% (2/4) |
| Remisy | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Gol w 1. połowie | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Gol w 2. połowie | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 56% (5/9) | 80% (4/5) | 25% (1/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 56% (5/9) | 80% (4/5) | 25% (1/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 33% (3/9) | 60% (3/5) | 0% (0/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 33% (3/9) | 60% (3/5) | 0% (0/4) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raphael Sallinger Bra | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jason Kerr Obr | 9 | 810 | 0 | 0 | 5 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Josh Mulligan Pom | 9 | 795 | 0 | 1 | 11 | 6 | 17 | 1 | 0 |
| Felix Passlack Obr | 9 | 734 | 0 | 2 | 6 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Miguel Changa Chaiwa Pom | 9 | 573 | 0 | 1 | 4 | 1 | 7 | 2 | 0 |
| Adam Mayor Pom | 7 | 540 | 1 | 0 | 6 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Martin Boyle Nap | 8 | 504 | 3 | 0 | 11 | 6 | 5 | 1 | 0 |
| Nathan Lowe Nap | 8 | 436 | 1 | 1 | 9 | 4 | 8 | 0 | 0 |
| Grant Hanley Obr | 5 | 413 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Callum Wright Pom | 7 | 410 | 2 | 0 | 6 | 5 | 7 | 0 | 0 |
| Owen Elding Nap | 6 | 344 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 |
| Jamie McGrath Pom | 5 | 332 | 0 | 0 | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Jordan Obita Obr | 4 | 299 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Jack Iredale Obr | 4 | 291 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 |
| Ante Šuto Nap | 9 | 287 | 0 | 0 | 5 | 1 | 11 | 1 | 0 |
| Thibault Klidjé Nap | 7 | 277 | 0 | 0 | 7 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| Jacob Devaney Pom | 5 | 261 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 0 | 1 |
| Warren O'Hora Obr | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Marko Ivezić Obr | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kanayochukwu Megwa Obr | 3 | 113 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Azeem Abdulai Pom | 2 | 78 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rabbi Matondo Pom | 2 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Josh Campbell Pom | 1 | 57 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Nicky Cadden Pom | 3 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rudi Allan Molotnikov Pom | 1 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joe Newell Pom | 2 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |