
Premiership · Шотландія
Hibernian: форма та статистика
Форма ППНПП
Поточні серії
0
без поразок
0
перемог поспіль
2
поразок поспіль
1
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | В Falkirk | 1:2 | П |
| 10.10 | У Dundee Utd | 1:0 | П |
| 09.19 | В Aberdeen | 1:1 | Н |
| 09.15 | В Kilmarnock | 0:1 | П |
| 09.06 | У St Johnstone | 2:1 | П |
| 09.03 | В Heart of Midlothian | 1:3 | П |
| 08.30 | У Dundee | 1:2 | В |
| 08.09 | У Rangers | 1:2 | В |
| 08.02 | В Motherwell | 1:2 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:14 |
| Вдома | 5 | 0 | 1 | 4 | 4:9 |
| У гостях | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 2,5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 3,5 | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Обидві заб’ють | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Не забили | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Перемоги | 22% (2/9) | 0% (0/5) | 50% (2/4) |
| Нічиї | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Гол у 1-му таймі | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Гол у 2-му таймі | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 56% (5/9) | 80% (4/5) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 6,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 7,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 8,5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 9,5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 10,5 | 56% (5/9) | 80% (4/5) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 11,5 | 33% (3/9) | 60% (3/5) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 12,5 | 33% (3/9) | 60% (3/5) | 0% (0/4) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raphael Sallinger Вор | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jason Kerr Зах | 9 | 810 | 0 | 0 | 5 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Josh Mulligan Пів | 9 | 795 | 0 | 1 | 11 | 6 | 17 | 1 | 0 |
| Felix Passlack Зах | 9 | 734 | 0 | 2 | 6 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Miguel Changa Chaiwa Пів | 9 | 573 | 0 | 1 | 4 | 1 | 7 | 2 | 0 |
| Adam Mayor Пів | 7 | 540 | 1 | 0 | 6 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Martin Boyle Нап | 8 | 504 | 3 | 0 | 11 | 6 | 5 | 1 | 0 |
| Nathan Lowe Нап | 8 | 436 | 1 | 1 | 9 | 4 | 8 | 0 | 0 |
| Grant Hanley Зах | 5 | 413 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Callum Wright Пів | 7 | 410 | 2 | 0 | 6 | 5 | 7 | 0 | 0 |
| Owen Elding Нап | 6 | 344 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 |
| Jamie McGrath Пів | 5 | 332 | 0 | 0 | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Jordan Obita Зах | 4 | 299 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Jack Iredale Зах | 4 | 291 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 |
| Ante Šuto Нап | 9 | 287 | 0 | 0 | 5 | 1 | 11 | 1 | 0 |
| Thibault Klidjé Нап | 7 | 277 | 0 | 0 | 7 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| Jacob Devaney Пів | 5 | 261 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 0 | 1 |
| Warren O'Hora Зах | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Marko Ivezić Зах | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kanayochukwu Megwa Зах | 3 | 113 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Azeem Abdulai Пів | 2 | 78 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rabbi Matondo Пів | 2 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Josh Campbell Пів | 1 | 57 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Nicky Cadden Пів | 3 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rudi Allan Molotnikov Пів | 1 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joe Newell Пів | 2 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |