PropsyTypera
Serie B · Włochy

Sudtirol: forma i statystyki

Forma PRZRZ

Dziś o 15:00: Juve Stabia vs Sudtirol

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.18N Juve Stabia3:0P
10.10U Ascoli0:0R
09.20N Arezzo1:4Z
09.12U Modena1:1R
09.05U Catanzaro2:0Z
08.30N Benevento1:1R
08.22U Virtus Entella1:0Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem73319:6
U siebie42204:1
Na wyjeździe31115:5

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola71% (5/7)50% (2/4)100% (3/3)
Over 2.5 gola29% (2/7)0% (0/4)67% (2/3)
Over 3.5 gola14% (1/7)0% (0/4)33% (1/3)
Obie drużyny strzelą43% (3/7)25% (1/4)67% (2/3)
Czyste konto43% (3/7)75% (3/4)0% (0/3)
Nie strzelił gola29% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)
Zwycięstwa43% (3/7)50% (2/4)33% (1/3)
Remisy43% (3/7)50% (2/4)33% (1/3)
Gol w 1. połowie43% (3/7)25% (1/4)67% (2/3)
Over 1.5 w 1. połowie0% (0/7)0% (0/4)0% (0/3)
Gol w 2. połowie86% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Over 1.5 w 2. połowie57% (4/7)25% (1/4)100% (3/3)
Over 1.5 żółtej kartki100% (7/7)100% (4/4)100% (3/3)
Over 2.5 żółtej kartki71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Over 3.5 żółtej kartki71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Over 4.5 żółtej kartki29% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)
Over 5.5 żółtej kartki0% (0/7)0% (0/4)0% (0/3)
Over 6.5 żółtej kartki0% (0/7)0% (0/4)0% (0/3)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/7)0% (0/4)0% (0/3)
Faule drużyny Over 8.5100% (7/7)100% (4/4)100% (3/3)
Faule drużyny Over 9.586% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Faule drużyny Over 10.586% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Faule drużyny Over 11.586% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Faule drużyny Over 12.571% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Faule drużyny Over 13.571% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Faule w meczu Over 20.571% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Faule w meczu Over 22.571% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Faule w meczu Over 24.557% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Faule w meczu Over 26.557% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Over 6.5 rzutu rożnego71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Over 7.5 rzutu rożnego71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Over 8.5 rzutu rożnego57% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Over 9.5 rzutu rożnego57% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Over 10.5 rzutu rożnego43% (3/7)25% (1/4)67% (2/3)
Over 11.5 rzutu rożnego29% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)
Over 12.5 rzutu rożnego14% (1/7)25% (1/4)0% (0/3)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Alessandro Plizzari Bra76300000000
Salvatore Molina Obr76300210710
Andrea Giorgini Obr76301022000
Simone Tronchin Pom763000411410
Riccardo Stivanello Obr76230020710
Fabio Rispoli Pom75461242210
Vasco Lopes Pom7440111141221
Bjarki Bjarkason Obr53810021100
Giacomo Stabile Obr53760010821
Aljoša Vasić Pom63610251920
Alvin Obinna Okoro Nap632710311100
Simone Davì Obr72931033310
Davide Veroli Obr62580000300
Rareș Burnete Nap719110421010
Silvio Merkaj Nap21761011520
Kenny Mixtur Nap51352064110
Kevin Zeroli Pom2910100100
Lorenzo Anghelè Nap2600000210
Niklas Pyyhtiä Pom1450000000
Dhirar Brik Pom2240000000
Fabian Tait Pom2230000000
Elias Schrott Pom1120000100
Federico Davi Obr190000000
M. Pellini Obr170000000