PropsyTypera
Super League 1 · Grecja

PAOK: forma i statystyki

Forma ZPZZP

Aktualne serie

1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
7
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
18.10U Iraklis 19082:1Z
12.10U Kalamata1:3P
20.09N Panetolikos1:3Z
13.09U Aris Thessalonikis2:0Z
06.09N Panathinaikos3:1P
30.08N Atromitos1:2Z
23.08U Levadiakos4:0Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem750215:9
U siebie43019:4
Na wyjeździe32016:5

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1,5 gola100% (7/7)100% (4/4)100% (3/3)
Powyżej 2,5 gola86% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Powyżej 3,5 gola57% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Obie drużyny strzelą71% (5/7)50% (2/4)100% (3/3)
Czyste konto29% (2/7)50% (2/4)0% (0/3)
Nie strzelił gola0% (0/7)0% (0/4)0% (0/3)
Zwycięstwa71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Remisy0% (0/7)0% (0/4)0% (0/3)
Gol w 1. połowie86% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Powyżej 1,5 gola w 1. połowie86% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Gol w 2. połowie86% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Powyżej 1,5 gola w 2. połowie71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Powyżej 1,5 żółtej kartki86% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Powyżej 2,5 żółtej kartki71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Powyżej 3,5 żółtej kartki57% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Powyżej 4,5 żółtej kartki29% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)
Powyżej 5,5 żółtej kartki29% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)
Powyżej 6,5 żółtej kartki14% (1/7)25% (1/4)0% (0/3)
Powyżej 7,5 żółtej kartki0% (0/7)0% (0/4)0% (0/3)
Faule drużyny powyżej 8,586% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Faule drużyny powyżej 9,586% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Faule drużyny powyżej 10,586% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Faule drużyny powyżej 11,571% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Faule drużyny powyżej 12,571% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Faule drużyny powyżej 13,571% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Faule w meczu powyżej 20,586% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Faule w meczu powyżej 22,586% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Faule w meczu powyżej 24,586% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Faule w meczu powyżej 26,586% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Powyżej 6,5 rzutu rożnego86% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Powyżej 7,5 rzutu rożnego57% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Powyżej 8,5 rzutu rożnego43% (3/7)50% (2/4)33% (1/3)
Powyżej 9,5 rzutu rożnego29% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)
Powyżej 10,5 rzutu rożnego14% (1/7)0% (0/4)33% (1/3)
Powyżej 11,5 rzutu rożnego14% (1/7)0% (0/4)33% (1/3)
Powyżej 12,5 rzutu rożnego0% (0/7)0% (0/4)0% (0/3)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Jonjoe Kenny Obr763001101210
Cherif Ndiaye Nap7597301261010
Giannis Michailidis Obr75401031300
Andrija Živković Pom7526241141210
Christos Zafeiris Pom649500511310
Rahman Baba Obr64770160610
Jiří Pavlenka Bra54330000000
Dimitrios Pelkas Pom638830156700
Aritz Elustondo Obr53130011511
Diego Costa Obr32700020200
Taison Pom52690060300
Kristijan Jakić Pom42430110510
Ognjen Ugrešić Pom52011162200
Taha Ali Pom41971121100
Dimitrios Giannoulis Obr21530000310
Dimitrios Chatsidis Nap51500010200
Baptiste Santamaria Pom41260000100
Greg Taylor Pom21250000710
Shola Shoretire Nap21202022100
D. Monastirlis Bra21170000000
Tom Louchet Pom21050010610
Dimitrios Bataoulas Obr2890020110
Antonis Tsiftsis Bra2790000101
S. Banza Nap2531044000
Mady Camara Pom2490010100
Pantelis Hatzidiakos Obr1450000100
Anestis Mythou Nap3411021200
Konstantinos Thymianis Obr2210010100