
Super League 1 · Grecja
Iraklis 1908: forma i statystyki
Forma PZRRZ
Dziś o 20:00: PAOK vs Iraklis 1908
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | N PAOK | 2:1 | P |
| 10.11 | U Levadiakos | 2:0 | Z |
| 09.19 | N Aris Thessalonikis | 0:0 | R |
| 09.12 | U Atromitos | 1:1 | R |
| 09.07 | N Asteras Tripolis | 0:2 | Z |
| 08.29 | N Volos NFC | 1:1 | R |
| 08.22 | N AEK Athens FC | 4:0 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 7 | 2 | 3 | 2 | 7:8 |
| U siebie | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 |
| Na wyjeździe | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 86% (6/7) | 100% (2/2) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 gola | 29% (2/7) | 0% (0/2) | 40% (2/5) |
| Over 3.5 gola | 14% (1/7) | 0% (0/2) | 20% (1/5) |
| Obie drużyny strzelą | 43% (3/7) | 50% (1/2) | 40% (2/5) |
| Czyste konto | 43% (3/7) | 50% (1/2) | 40% (2/5) |
| Nie strzelił gola | 29% (2/7) | 0% (0/2) | 40% (2/5) |
| Zwycięstwa | 29% (2/7) | 50% (1/2) | 20% (1/5) |
| Remisy | 43% (3/7) | 50% (1/2) | 40% (2/5) |
| Gol w 1. połowie | 57% (4/7) | 50% (1/2) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 14% (1/7) | 0% (0/2) | 20% (1/5) |
| Gol w 2. połowie | 86% (6/7) | 100% (2/2) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 43% (3/7) | 50% (1/2) | 40% (2/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 57% (4/7) | 50% (1/2) | 60% (3/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 57% (4/7) | 50% (1/2) | 60% (3/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 43% (3/7) | 50% (1/2) | 40% (2/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 14% (1/7) | 50% (1/2) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (7/7) | 100% (2/2) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 86% (6/7) | 50% (1/2) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 86% (6/7) | 50% (1/2) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 86% (6/7) | 50% (1/2) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (7/7) | 100% (2/2) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 100% (7/7) | 100% (2/2) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 86% (6/7) | 50% (1/2) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 86% (6/7) | 50% (1/2) | 100% (5/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 57% (4/7) | 0% (0/2) | 80% (4/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 29% (2/7) | 0% (0/2) | 40% (2/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 29% (2/7) | 0% (0/2) | 40% (2/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 29% (2/7) | 0% (0/2) | 40% (2/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 29% (2/7) | 0% (0/2) | 40% (2/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 0% (0/7) | 0% (0/2) | 0% (0/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 0% (0/7) | 0% (0/2) | 0% (0/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praxitelis Vouros Obr | 7 | 638 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 2 | 0 |
| Giorgos Athanasiadis Bra | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Iñigo Piña Obr | 7 | 621 | 0 | 0 | 2 | 0 | 14 | 0 | 0 |
| Carles Soria Obr | 7 | 611 | 0 | 2 | 3 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Rob Nizet Pom | 7 | 565 | 1 | 0 | 5 | 1 | 12 | 1 | 0 |
| Nanú Obr | 7 | 551 | 1 | 0 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| Yohan Roche Obr | 6 | 540 | 0 | 1 | 2 | 0 | 9 | 2 | 1 |
| Vasilios Sourlis Pom | 7 | 539 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 |
| Pedro Marques Nap | 6 | 368 | 2 | 0 | 7 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| Ivi López Pom | 6 | 353 | 1 | 0 | 8 | 2 | 4 | 3 | 0 |
| Nemanja Radoja Pom | 5 | 351 | 0 | 0 | 1 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Elvir Koljić Nap | 4 | 261 | 0 | 0 | 5 | 0 | 10 | 1 | 0 |
| Kylian Kaiboue Pom | 4 | 221 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 2 | 0 |
| Marco Krainz Pom | 7 | 191 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| Soufiane Chakla Obr | 3 | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Vitor Meer Obr | 5 | 110 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 1 |
| Kristjan Kushta Nap | 3 | 67 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Carlos Rodriguez Pom | 2 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Xande Silva Nap | 2 | 63 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Yoel Bárcenas Pom | 1 | 45 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Daniel Muñoz Obr | 1 | 12 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nikolaos Anastasiadis Pom | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |