PropsyTypera

Veres Rivne: forma i statystyki

Forma PPZRR

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
2
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.16N Obolon'-Brovar2:0P
10.09U Shakhtar Donetsk0:3P
10.03U Kudrivka2:1Z
09.20N Karpaty1:1R
09.06U Zorya Luhansk1:1R
08.30N LNZ Cherkasy0:1Z
08.14N Epitsentr Dunayivtsi0:0R
08.09U Dynamo Kyiv1:2P
08.01N FC Kharkiv1:0P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem92346:11
U siebie41124:7
Na wyjeździe51222:4

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola67% (6/9)100% (4/4)40% (2/5)
Over 2.5 gola33% (3/9)75% (3/4)0% (0/5)
Over 3.5 gola0% (0/9)0% (0/4)0% (0/5)
Obie drużyny strzelą44% (4/9)75% (3/4)20% (1/5)
Czyste konto22% (2/9)0% (0/4)40% (2/5)
Nie strzelił gola44% (4/9)25% (1/4)60% (3/5)
Zwycięstwa22% (2/9)25% (1/4)20% (1/5)
Remisy33% (3/9)25% (1/4)40% (2/5)
Gol w 1. połowie67% (6/9)100% (4/4)40% (2/5)
Over 1.5 w 1. połowie11% (1/9)25% (1/4)0% (0/5)
Gol w 2. połowie78% (7/9)75% (3/4)80% (4/5)
Over 1.5 w 2. połowie33% (3/9)75% (3/4)0% (0/5)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
V. Gorokh Bra32700000000
I. Kharatin Pom32700000010
M. Smiyan Obr32700000010
S. Vovchenko Obr32700000000
K. Cipot Obr32700000000
Fabrício Yan Nap32621000000
André Gonçalves Pom32461000000
M. Protasevych Obr32250000000
V. Sharay Pom31980100000
D. Checher Pom31830000020
L. Pomba Pom21070000000
R. Baran Pom2700000011
Guilherme Bahia Pom3690000000
Anton Vydrych Nap1570000000
K. Stamoulis Obr1450000000
David Niyo Pom2340000001
Alagie Wally Nap2270000010
S. Migutskyi Nap280000000