PropsyTypera

Zorya Luhansk: forma i statystyki

Forma ZZPRR

Aktualne serie

2
bez porażki
2
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.17U Chornomorets2:1Z
10.12N Livyi Bereh1:3Z
09.19U Dynamo Kyiv0:2P
09.13N Bukovyna1:1R
09.06N Veres Rivne1:1R
08.31U FC Kharkiv0:3P
08.17N Polessya1:2Z
08.09U Kryvbas KR1:3P
07.31U Kolos Kovalivka2:0Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem942312:13
U siebie52035:9
Na wyjeździe42207:4

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola100% (9/9)100% (5/5)100% (4/4)
Over 2.5 gola56% (5/9)60% (3/5)50% (2/4)
Over 3.5 gola22% (2/9)20% (1/5)25% (1/4)
Obie drużyny strzelą67% (6/9)40% (2/5)100% (4/4)
Czyste konto11% (1/9)20% (1/5)0% (0/4)
Nie strzelił gola22% (2/9)40% (2/5)0% (0/4)
Zwycięstwa44% (4/9)40% (2/5)50% (2/4)
Remisy22% (2/9)0% (0/5)50% (2/4)
Gol w 1. połowie78% (7/9)60% (3/5)100% (4/4)
Over 1.5 w 1. połowie33% (3/9)20% (1/5)50% (2/4)
Gol w 2. połowie89% (8/9)100% (5/5)75% (3/4)
Over 1.5 w 2. połowie67% (6/9)80% (4/5)50% (2/4)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
O. Saputin Bra21800000000
Artem Machelyuk Obr21801000000
P. Budkivskyi Nap21800000010
B. Kushnirenko Obr21801000000
I. Perduta Obr21780000010
M. Boyko Pom21781000000
I. Nesterenko Pom21751000000
D. Jelavić Pom21370000000
K. Dryshlyuk Pom21350100000
Jordan Obr1900000010
V. Kravets Obr1900000010
S. Bah Pom1570000000
V. Yurchenko Pom2450100000
D. Popara Pom1330000010
I. Gorbach Nap2291000000
A. Glushchenko Pom2210000000
J. Bašić Pom2140000000
G. Eskinja Obr120000000