
Chance Liga · Чехія
Baník Ostrava: форма та статистика
Форма НПНПП
Сьогодні о 15:00: Baník Ostrava — Sparta Praha
Поточні серії
1
без поразок
0
перемог поспіль
0
поразок поспіль
0
матчів із забитим голом
1
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | В Sparta Praha | 0:0 | Н |
| 10.10 | У Bohemians 1905 | 1:0 | П |
| 09.19 | У Slovácko | 2:2 | Н |
| 09.13 | В Pardubice | 1:2 | П |
| 09.09 | У FK Jablonec | 3:0 | П |
| 09.06 | У Mlada Boleslav | 4:0 | П |
| 08.29 | В Sigma Olomouc | 1:0 | В |
| 08.16 | В Artis | 1:0 | В |
| 08.09 | У Hradec Králové | 2:1 | П |
| 08.01 | В Slavia Praha | 0:4 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 11 | 3 | 2 | 6 | 7:18 |
| Вдома | 5 | 2 | 1 | 2 | 3:6 |
| У гостях | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:12 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Тотал більше 2,5 | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Тотал більше 3,5 | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Обидві заб’ють | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Сухий матч (без пропущених) | 36% (4/11) | 60% (3/5) | 17% (1/6) |
| Не забили | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Перемоги | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Нічиї | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Гол у 1-му таймі | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Гол у 2-му таймі | 64% (7/11) | 40% (2/5) | 83% (5/6) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 45% (5/11) | 20% (1/5) | 67% (4/6) |
| Жовті картки більше 1,5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Жовті картки більше 2,5 | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Жовті картки більше 3,5 | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Жовті картки більше 4,5 | 36% (4/11) | 60% (3/5) | 17% (1/6) |
| Жовті картки більше 5,5 | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Жовті картки більше 6,5 | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Фоли команди більше 8,5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Фоли команди більше 9,5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Фоли команди більше 10,5 | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Фоли команди більше 11,5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Фоли команди більше 12,5 | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Фоли команди більше 13,5 | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Кутові більше 6,5 | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Кутові більше 7,5 | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Кутові більше 8,5 | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Кутові більше 9,5 | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Кутові більше 10,5 | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Кутові більше 11,5 | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Кутові більше 12,5 | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |