
Chance Liga · Česko
Baník Ostrava: forma a statistiky
Forma RPRPP
Dnes v 15:00: Baník Ostrava vs Sparta Praha
Aktuální série
1
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | D Sparta Praha | 0:0 | R |
| 10.10 | V Bohemians 1905 | 1:0 | P |
| 09.19 | V Slovácko | 2:2 | R |
| 09.13 | D Pardubice | 1:2 | P |
| 09.09 | V FK Jablonec | 3:0 | P |
| 09.06 | V Mlada Boleslav | 4:0 | P |
| 08.29 | D Sigma Olomouc | 1:0 | V |
| 08.16 | D Artis | 1:0 | V |
| 08.09 | V Hradec Králové | 2:1 | P |
| 08.01 | D Slavia Praha | 0:4 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 3 | 2 | 6 | 7:18 |
| Doma | 5 | 2 | 1 | 2 | 3:6 |
| Venku | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:12 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Over 2,5 gólu | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Over 3,5 gólu | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Oba týmy skórují | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Čisté konto | 36% (4/11) | 60% (3/5) | 17% (1/6) |
| Nedal gól | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Výhry | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Remízy | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Gól v 1. poločase | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Gól ve 2. poločase | 64% (7/11) | 40% (2/5) | 83% (5/6) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 45% (5/11) | 20% (1/5) | 67% (4/6) |
| Over 1,5 žluté karty | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 2,5 žluté karty | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Over 3,5 žluté karty | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Over 4,5 žluté karty | 36% (4/11) | 60% (3/5) | 17% (1/6) |
| Over 5,5 žluté karty | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Over 6,5 rohu | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Over 7,5 rohu | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 8,5 rohu | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Over 9,5 rohu | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Over 10,5 rohu | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Over 11,5 rohu | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Over 12,5 rohu | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martin Jedlička Bra | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Roan Nogha Obr | 11 | 934 | 0 | 1 | 2 | 0 | 10 | 3 | 0 |
| Abdullahi Bewene Zál | 11 | 899 | 0 | 0 | 5 | 2 | 11 | 0 | 0 |
| Jiri Micek Obr | 10 | 788 | 1 | 0 | 6 | 4 | 8 | 2 | 0 |
| Vit Skrkon Úto | 11 | 649 | 1 | 0 | 17 | 5 | 11 | 0 | 0 |
| Jiří Boula Zál | 8 | 645 | 0 | 1 | 4 | 2 | 4 | 2 | 0 |
| Aboubacar Traore Zál | 10 | 642 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| Yevgeniy Skyba Obr | 8 | 594 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 2 | 1 |
| Václav Jurečka Úto | 10 | 547 | 1 | 0 | 9 | 5 | 9 | 0 | 0 |
| Filip Kubala Úto | 9 | 488 | 0 | 1 | 10 | 1 | 14 | 2 | 0 |
| Dantaye Gilbert Zál | 11 | 478 | 0 | 0 | 13 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| Daniel Holzer Zál | 9 | 410 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Vlasiy Sinyavskiy Zál | 5 | 407 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| David Planka Zál | 6 | 352 | 0 | 0 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Artúr Musák Zál | 9 | 344 | 0 | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Michal Frydrych Obr | 6 | 333 | 1 | 0 | 2 | 1 | 11 | 1 | 0 |
| Abdallah Gning Úto | 5 | 300 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Matěj Chaluš Obr | 5 | 289 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | 1 | 1 |
| Maksym Diachuk Obr | 5 | 243 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 |
| Michal Kohút Zál | 5 | 232 | 1 | 0 | 8 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| Filip Šancl Zál | 3 | 88 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Matúš Kmeť Obr | 5 | 85 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Rhodri Smith Obr | 3 | 75 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |