
Bundesliga · Rakousko
Wolfsberger AC: forma a statistiky
Forma PPPPP
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
5
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | D WSG Wattens | 0:2 | P |
| 10.11 | V SCR Altach | 3:0 | P |
| 09.20 | V Ried | 4:1 | P |
| 09.12 | D Rapid Vienna | 0:3 | P |
| 09.01 | D Lask Linz | 1:3 | P |
| 08.29 | V Grazer AK | 0:0 | R |
| 08.15 | V Austria Lustenau | 2:1 | P |
| 08.09 | D Red Bull Salzburg | 1:1 | R |
| 08.02 | D Austria Vienna | 3:0 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:18 |
| Doma | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 |
| Venku | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 gólu | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 gólu | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Oba týmy skórují | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Čisté konto | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Nedal gól | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Výhry | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Remízy | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Gól v 1. poločase | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 44% (4/9) | 20% (1/5) | 75% (3/4) |
| Gól ve 2. poločase | 78% (7/9) | 100% (5/5) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 rohu | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Over 7,5 rohu | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 8,5 rohu | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Over 9,5 rohu | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Over 10,5 rohu | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Over 11,5 rohu | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Over 12,5 rohu | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fabian Wohlmuth Zál | 9 | 810 | 1 | 1 | 6 | 2 | 16 | 1 | 0 |
| Marco Sulzner Zál | 9 | 763 | 0 | 0 | 4 | 2 | 19 | 3 | 0 |
| Lukas Gütlbauer Bra | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Giacomo Vrioni Úto | 7 | 493 | 4 | 0 | 11 | 7 | 6 | 0 | 0 |
| Raffael Behounek Obr | 8 | 473 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 |
| René Renner Obr | 8 | 448 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Matteo Kitz Obr | 6 | 430 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Otar Mamageishvili Zál | 7 | 410 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | 2 | 0 |
| Cheick Mamadou Diabate Obr | 5 | 405 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Simon Piesinger Obr | 5 | 404 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 1 | 1 |
| Donis Avdijaj Úto | 8 | 402 | 0 | 4 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Phillip Verhounig Úto | 8 | 383 | 0 | 0 | 9 | 3 | 9 | 1 | 0 |
| Aaron Sky Schwarz Zál | 7 | 376 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Emmanuel Agyemang Zál | 6 | 373 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Marco Schabauer Úto | 7 | 341 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | 2 | 0 |
| Dominik Fitz Zál | 5 | 327 | 0 | 0 | 5 | 2 | 7 | 4 | 0 |
| Nicolas Wimmer Obr | 4 | 285 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 |
| Thorsten Schriebl Zál | 6 | 186 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| Nikolas Polster Bra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sankara Karamoko Úto | 7 | 178 | 0 | 0 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Markus Pink Úto | 6 | 121 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Luca Hassler Zál | 4 | 111 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L. Gliklich Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adama Drame Obr | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |