PropsyTypera

Atletico Madrid: forma a statistiky

Forma VP

Aktuální série

1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.13D Manchester United2:0V
09.09V Liverpool2:1P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem21013:2
Doma11002:0
Venku10011:2

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 2,5 gólu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 3,5 gólu0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Oba týmy skórují50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Čisté konto50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Nedal gól0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Výhry50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Remízy0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gól v 1. poločase100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 1,5 v 1. poločase50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Gól ve 2. poločase100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 1,5 ve 2. poločase0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 1,5 žluté karty100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 2,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 3,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 4,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 5,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 6,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 7,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 8,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 9,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Fauly týmu Over 10,550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 11,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 12,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 13,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly v zápase Over 20,5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Fauly v zápase Over 22,550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Fauly v zápase Over 24,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly v zápase Over 26,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 6,5 rohu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 7,5 rohu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 8,5 rohu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 9,5 rohu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 10,5 rohu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 11,5 rohu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 12,5 rohu0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Jan Oblak Bra21800000000
Dávid Hancko Obr21800010000
Marcos Llorente Zál21801011200
Giuliano Simeone Zál21780000200
Cristian Romero Obr21670000000
Julián Alvarez Úto21610153200
Alex Baena Zál21440141200
Pablo Barrios Zál21371011100
Alejandro Grimaldo Obr21210031000
Kang-in Lee Úto21200000200
Marc Pubill Obr21200000310
Johnny Cardoso Zál1900000100
Koke Zál1590000000
Ademola Lookman Úto2501011100
Jonathan David Úto2460011100
Morten Hjulmand Zál2320010200
Robin Le Normand Obr2210000210