PropsyTypera

Liverpool: forma a statistiky

Forma VV

Aktuální série

2
bez porážky
2
výher v řadě
0
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.14V Lask Linz3:6V
09.09D Atletico Madrid2:1V

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem22008:4
Doma11002:1
Venku11006:3

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 2,5 gólu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 3,5 gólu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Oba týmy skórují100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Čisté konto0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Nedal gól0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Výhry100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Remízy0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gól v 1. poločase100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 1,5 v 1. poločase100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Gól ve 2. poločase100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 1,5 ve 2. poločase50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Over 1,5 žluté karty50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Over 2,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 3,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 4,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 5,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 6,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 7,5 žluté karty0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 8,550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 9,550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 10,550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 11,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 12,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly týmu Over 13,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly v zápase Over 20,550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Fauly v zápase Over 22,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly v zápase Over 24,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Fauly v zápase Over 26,50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Over 6,5 rohu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 7,5 rohu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 8,5 rohu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 9,5 rohu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 10,5 rohu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 11,5 rohu100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Over 12,5 rohu50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Alisson Bra21800000000
Florian Wirtz Zál21800162100
Jérémy Jacquet Obr21520010200
Ronald Araújo Obr21521161000
Rio Ngumoha Úto21450010200
Bradley Barcola Zál21333086100
Jeremie Frimpong Obr21201221100
Virgil van Dijk Obr21180010100
Ryan Gravenberch Zál21110020200
Lewis Koumas Úto2981131100
Kostas Tsimikas Obr2980200000
Dominik Szoboszlai Zál1901011100
Miloš Kerkez Obr1880000000
Alexander Isak Úto1880110000
Trey Nyoni Zál1850010000
Alexis Mac Allister Zál2741011210
Víctor Muñoz Zál2470021000
Joe Gomez Obr1280000000
L. Chambers Obr150000100