
Chance Liga · Česko
Plzen: forma a statistiky
Forma VVPPR
Dnes v 18:00: FK Jablonec vs Plzen
Aktuální série
2
bez porážky
2
výher v řadě
0
proher v řadě
4
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | V FK Jablonec | 2:3 | V |
| 10.10 | D Mlada Boleslav | 3:0 | V |
| 09.20 | V Slavia Praha | 2:1 | P |
| 09.13 | D Sigma Olomouc | 2:3 | P |
| 09.09 | V Hradec Králové | 0:0 | R |
| 09.05 | V Artis | 0:3 | V |
| 08.30 | D Slovácko | 1:1 | R |
| 08.15 | D Zlin | 3:2 | V |
| 08.08 | V Teplice | 5:5 | R |
| 08.01 | D Zbrojovka Brno | 1:1 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 4 | 4 | 3 | 23:19 |
| Doma | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:10 |
| Venku | 5 | 2 | 2 | 1 | 12:9 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 gólu | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 gólu | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Oba týmy skórují | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Čisté konto | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Nedal gól | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Výhry | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Remízy | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Gól v 1. poločase | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Gól ve 2. poločase | 82% (9/11) | 100% (6/6) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 27% (3/11) | 50% (3/6) | 0% (0/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 18% (2/11) | 0% (0/6) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 6,5 rohu | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 7,5 rohu | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 8,5 rohu | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 9,5 rohu | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Over 10,5 rohu | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Over 11,5 rohu | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 12,5 rohu | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sampson Dweh Obr | 11 | 990 | 2 | 0 | 10 | 5 | 18 | 3 | 0 |
| Patrik Hrošovský Zál | 11 | 946 | 1 | 4 | 11 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| Florian Wiegele Bra | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amar Memić Zál | 11 | 827 | 3 | 3 | 16 | 8 | 9 | 1 | 0 |
| Merchas Doski Obr | 9 | 748 | 0 | 0 | 2 | 1 | 17 | 3 | 0 |
| Lukáš Červ Zál | 11 | 709 | 1 | 0 | 10 | 2 | 11 | 2 | 0 |
| Filip Prebsl Obr | 7 | 580 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Christophe Kabongo Úto | 10 | 559 | 5 | 0 | 10 | 8 | 11 | 2 | 0 |
| Alexandr Sojka Zál | 9 | 539 | 0 | 2 | 4 | 0 | 3 | 2 | 0 |
| Tomáš Ladra Úto | 9 | 501 | 1 | 0 | 9 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Denis Višinský Zál | 9 | 410 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Cheick Souaré Zál | 8 | 393 | 1 | 2 | 7 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Tobias Pališčák Obr | 6 | 373 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Adam Gabriel Obr | 6 | 371 | 0 | 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | 0 |
| Stefan Pirgić Zál | 11 | 351 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Prince Kwabena Adu Úto | 7 | 344 | 1 | 0 | 14 | 7 | 10 | 1 | 0 |
| Karel Spáčil Obr | 5 | 307 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Salim Fago Lawal Úto | 7 | 216 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Dávid Krčík Obr | 3 | 205 | 1 | 0 | 1 | 1 | 7 | 0 | 1 |
| Matěj Vydra Úto | 3 | 175 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Denis Vavro Obr | 2 | 150 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Jiří Panoš Zál | 3 | 97 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baboucarr Faal Úto | 5 | 94 | 2 | 0 | 3 | 3 | 3 | 2 | 0 |
| Dominik Ťapaj Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sebastian Boháč Zál | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Mohamed Toure Úto | 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |