
Chance Liga · Česko
Slavia Praha: forma a statistiky
Forma RVVVV
Aktuální série
11
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
2
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Hradec Králové | 0:0 | R |
| 10.09 | V Zlin | 0:1 | V |
| 09.20 | D Plzen | 2:1 | V |
| 09.13 | V Teplice | 0:2 | V |
| 09.05 | D Zbrojovka Brno | 4:0 | V |
| 08.30 | V Sparta Praha | 0:3 | V |
| 08.22 | D Bohemians 1905 | 2:2 | R |
| 08.16 | V Slovan Liberec | 1:1 | R |
| 08.09 | D Pardubice | 2:1 | V |
| 08.01 | V Baník Ostrava | 0:4 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 8 | 3 | 0 | 26:6 |
| Doma | 6 | 4 | 2 | 0 | 15:5 |
| Venku | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:1 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 gólu | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Over 3,5 gólu | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Oba týmy skórují | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Čisté konto | 55% (6/11) | 33% (2/6) | 80% (4/5) |
| Nedal gól | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Výhry | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Remízy | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Gól v 1. poločase | 73% (8/11) | 50% (3/6) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Gól ve 2. poločase | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Over 6,5 rohu | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Over 7,5 rohu | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Over 8,5 rohu | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Over 9,5 rohu | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Over 10,5 rohu | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 11,5 rohu | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 12,5 rohu | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jakub Markovič Bra | 11 | 995 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Michal Sadílek Zál | 10 | 825 | 1 | 3 | 11 | 2 | 10 | 1 | 0 |
| Wiktor Nowak Zál | 11 | 797 | 5 | 1 | 22 | 7 | 17 | 3 | 0 |
| David Zima Obr | 8 | 655 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Danijel Šturm Úto | 10 | 627 | 1 | 2 | 12 | 7 | 11 | 2 | 0 |
| Tomáš Holeš Obr | 8 | 610 | 1 | 0 | 6 | 1 | 6 | 2 | 0 |
| Emmanuel Ayaosi Zál | 10 | 606 | 4 | 1 | 11 | 6 | 10 | 1 | 0 |
| Štěpán Chaloupek Obr | 9 | 574 | 1 | 1 | 5 | 3 | 12 | 2 | 0 |
| Lukáš Provod Zál | 10 | 571 | 0 | 1 | 16 | 6 | 6 | 1 | 0 |
| Samuel Isife Zál | 8 | 514 | 0 | 2 | 5 | 1 | 8 | 2 | 0 |
| Mojmír Chytil Úto | 9 | 508 | 4 | 0 | 19 | 10 | 6 | 0 | 0 |
| Mubarak Suleiman Zál | 6 | 499 | 1 | 1 | 9 | 2 | 3 | 2 | 0 |
| Tomáš Vlček Obr | 8 | 495 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 1 | 0 |
| Tomáš Chorý Úto | 8 | 485 | 4 | 0 | 19 | 6 | 9 | 1 | 1 |
| Mikuláš Konečný Obr | 7 | 452 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| Ange N'Guessan Obr | 6 | 253 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| David Moses Zál | 6 | 213 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Pavel Kačor Zál | 6 | 203 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Elias Pitak Zál | 3 | 196 | 0 | 0 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| David Jurásek Zál | 3 | 193 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Adonija Ouanda Úto | 3 | 181 | 1 | 1 | 2 | 2 | 11 | 0 | 0 |
| Oskar Kubiak Zál | 3 | 165 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Ivan Schranz Úto | 7 | 149 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Toumani Diakite Zál | 3 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Jakub Kolisek Zál | 2 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Albert Labík Zál | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |